Podstropně Parapetní Klimatizace Gree 1+2 (2,6kW + 2,6kW) Multi-split R32
Kód: GWHD18NK6LO2 /1Související produkty
Detailní popis produktu
- 4 stupně rychlosti ventilátoru
- Elektronické nastavení lamely ve vertikálním směru
- Pohodlná regulace teploty s funkcí „I FEEL“
- Autorestart
- Infra dálkový ovladač
- Nástěnný drátový ovladač
- Bílý design
- DC Inverter technologie
- Vyhřívání kompresoru a šasí
- Automatické odmrazování
- Provozní rozsah chlazení od -15° C do 43° C
- Provozní rozsah topení od -22° C do 24° C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety MULTI SPLIT klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost venkovní - dB(A): | 55 |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 26 |
| Umístění klimatizace: | Podstropně parapetní |
| WiFi: | NE |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 908mm (š) 602mm (v) 378mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 870mm (š) 665mm (v) 235mm |
| Sestava: | 1+2 |
| Výkon venkovní jednotky: | 5,2kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,6kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,6kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Světový gigant s výborným poměrem ceny a výkonu
Gree patří mezi vůbec největší globální výrobce klimatizací na světě a ve svém technologickém oboru je tato značka naprosto dominantním hráčem. Zákazníci si inovativní klimatizace Gree vybírají hlavně pro jejich mimořádně moderní technologie, vysoce spolehlivý výkon, velmi příznivou pořizovací cenu a opravdu bohatý výběr nejrůznějších modelů pro nejrůznější typy domácností i komerčních prostor. Značka Gree si na trhu velmi rychle vybudovala skvělou pověst výrobce, který dokáže nabídnout technicky mimořádně vyspělé řešení za velmi rozumné peníze, což je hlavní klíč k její obrovské popularitě.
Bohatá výbava a úsporné technologie pro každý prostor
Moderní klimatizace Gree dokážou zaujmout každého uživatele především svou obrovskou funkčností a nečekaně bohatou základní výbavou. V široké nabídce velmi snadno najdete modely s extra tichým nočním provozem, pokročilou úspornou inverterovou technologií, velmi silnou funkcí vytápění, rychlým odvlhčováním a spolehlivým chytrým WiFi ovládáním. Zákazníci velmi oceňují, že Gree umí vždy nabídnout velmi slušnou technickou úroveň i tam, kde je rodinný nebo firemní rozpočet o něco omezenější. Přitom se ale nikdy nejedná o nějaké nekvalitní kompromisní řešení, protože zpracování vnitřních i venkovních jednotek je na špičkové úrovni.
Univerzálnost a profesionální péče od odborníků
Jednou z nejhlavnějších výhod všech klimatizací Gree je jejich obrovská prostorová univerzálnost. Jsou naprosto ideální do panelákových bytů, velkých rodinných domů i prosklených kanceláří. Značka se navíc velmi silně zaměřuje také na moderní a čistý vzhled svých vnitřních jednotek, takže nainstalovaná klimatizace nikdy nepůsobí rušivě a velmi dobře zapadne do běžných i moderních designových interiérů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete nejoblíbenější klimatizace Gree s garancí odborného poradenství. Zkušení pracovníci eshopu vám přesně vypočítají potřebný výkon a následně zajistí bezchybnou montáž a pravidelný servis po celé České republice.
