Klimatizace Samsung Wind Free Avant S2 1+1 3,5kW R32 včetně montáže
Kód: AR70F12C1AWNEU/AR70F12C1AWXEU2Související produkty
Detailní popis produktu
• Dvoustupňové chlazení - WindFreeTM režim a režim rychlého chlazení
• Tri-care fi lter + Easy Filter Plus
• Freeze Wash
• Ovládání pomocí umělé inteligence (AI)
• Wi-Fi - Samsung SmartThings
• Infračervený solární ovladač součástí balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace Single Split s montáží |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 3,5kW |
| Výkon v režimu topení: | 4kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A++ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 16 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 46 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 61 - 90 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 790mm (š) 285mm (v) 548mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Inovativní technologie a chytré funkce pro moderní život
Samsung je obrovská světová značka, kterou drtivá většina zákazníků důvěrně zná především z oblasti špičkové elektroniky a chytrých mobilních technologií. Právě v segmentu domácích klimatizací však tento gigant nabízí mimořádně zajímavá a technicky naprosto pokročilá řešení budoucnosti. Klimatizace Samsung jsou obrovsky oblíbené u všech moderních lidí, kteří chtějí dokonalý čistý design, bezchybné chytré ovládání, nejnovější inovativní funkce a jistotu silného jména globální značky. Samsung se v oblasti chlazení maximálně zaměřuje na efektivitu a technologie usnadňující každodenní život.
Maximální uživatelský zážitek a jedinečný design
Jednou z vůbec nejvýraznějších předností moderních klimatizací Samsung je maximální důraz na dokonalý uživatelský zážitek bez jakýchkoliv kompromisů. Nástěnné jednotky této značky velice často nabízejí úžasné chytré funkce, naprosto bezproblémové ovládání přes propracovanou mobilní aplikaci, extrémně úsporné ekologické režimy, velmi tichý provoz a unikátní patentované technologie, které radikálně zlepšují distribuci chladného vzduchu v místnosti bez nepříjemného průvanu. Zákazníci velmi často obdivují i nádherný futuristický vzhled klimatizací Samsung, které působí mimořádně elegantně v každém moderním interiéru.
Propojení s chytrou domácností a kompletní servisní zázemí
Samsung je historicky velmi silný v oblasti neustálých technologických inovací. Tato značka si dlouhodobě zakládá na bleskovém vývoji zcela nových technologií a velmi úspěšně přenáší své obrovské zkušenosti z jiných odvětví elektroniky přímo do výroby klimatizací. To je na první pohled patrné na dokonale intuitivním ovládání a naprosto plynulém propojení s chytrou domácností. Na www.shop-klimatizace.cz najdete prémiové klimatizace Samsung přesně pro zákazníky, kteří hledají dokonalé spojení vysokého výkonu, osobitého stylu a moderních technologií, včetně jistoty profesionální montáže a servisu po celé České republice.
