Tepelné čerpadlo Samsung EHS climatehub mono 200l 8kW R32
Kód: AE080RXYDEG/EUDetailní popis produktu
Šetrné k životnímu prostředí – nulový dopad na ozonovou vrstvu
Ekologické chladivo R32
Snižte vliv na změny klimatu pomocí systému Samsung EHS (Eco Heating System). Využívá novou generaci chladiva R32, které má nulový Potenciál poškozování ozonové vrstvy (ODP) a nižší Potenciál globálního oteplování (GWP) než běžná chladiva. Snižuje také množství potřebného chladiva a omezuje emise CO2**.

Dokonale se hodí do každé místnosti
Kompaktní design
Systém Samsung EHS můžete nyní umístit do menšího prostoru, čímž zkrátíte čas, nároky a náklady na instalaci. Kompaktní a modulární jednotka Tank Integrated Hydro v sobě integruje továrně montované hydraulické prvky a nástěnnou jednotku spolu s velkou nádrží na teplou užitkovou vodu, která je dostupná ve variantách o objemu 200 a 260 litrů.

Snižte spotřebu energie a ušetřete peníze
Různé funkce pro úsporu energie
Šetřete energii pomocí pokročilých funkcí. Dvouzónová regulace optimalizuje teplotu ve dvou samostatných zónách. Funkce „Fotovoltaika povolena“ umožňuje zkontrolovat stav solárních panelů a snížit spotřebu elektrické energie v síti. A technologie Smart Grid Ready vám pomůže využít ekonomické a udržitelné možnosti napájení.




Doplňkové parametry
| Kategorie: | TEPELNÁ ČERPADLA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 26 |
| Hlučnost venkovní - dB(A): | 45 |
| WiFi: | Volitelně |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 940mm (š) 330mm (v) 998mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 595mm (š) 700mm (v) 1800mm |
| COP: | 4,85 |
| EER: | 3,95 |
| Energetická účinnost topení: | A+++ |
| Integrovaný zásobní TUV: | ANO |
| max. teplota topné vody: | 65°C |
| Připojitelnost klimatizace: | NE |
| Topení do st.Celsia: | -25 |
| Topný výkon čerpadla: | 8kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Inovativní technologie a chytré funkce pro moderní život
Samsung je obrovská světová značka, kterou drtivá většina zákazníků důvěrně zná především z oblasti špičkové elektroniky a chytrých mobilních technologií. Právě v segmentu domácích klimatizací však tento gigant nabízí mimořádně zajímavá a technicky naprosto pokročilá řešení budoucnosti. Klimatizace Samsung jsou obrovsky oblíbené u všech moderních lidí, kteří chtějí dokonalý čistý design, bezchybné chytré ovládání, nejnovější inovativní funkce a jistotu silného jména globální značky. Samsung se v oblasti chlazení maximálně zaměřuje na efektivitu a technologie usnadňující každodenní život.
Maximální uživatelský zážitek a jedinečný design
Jednou z vůbec nejvýraznějších předností moderních klimatizací Samsung je maximální důraz na dokonalý uživatelský zážitek bez jakýchkoliv kompromisů. Nástěnné jednotky této značky velice často nabízejí úžasné chytré funkce, naprosto bezproblémové ovládání přes propracovanou mobilní aplikaci, extrémně úsporné ekologické režimy, velmi tichý provoz a unikátní patentované technologie, které radikálně zlepšují distribuci chladného vzduchu v místnosti bez nepříjemného průvanu. Zákazníci velmi často obdivují i nádherný futuristický vzhled klimatizací Samsung, které působí mimořádně elegantně v každém moderním interiéru.
Propojení s chytrou domácností a kompletní servisní zázemí
Samsung je historicky velmi silný v oblasti neustálých technologických inovací. Tato značka si dlouhodobě zakládá na bleskovém vývoji zcela nových technologií a velmi úspěšně přenáší své obrovské zkušenosti z jiných odvětví elektroniky přímo do výroby klimatizací. To je na první pohled patrné na dokonale intuitivním ovládání a naprosto plynulém propojení s chytrou domácností. Na www.shop-klimatizace.cz najdete prémiové klimatizace Samsung přesně pro zákazníky, kteří hledají dokonalé spojení vysokého výkonu, osobitého stylu a moderních technologií, včetně jistoty profesionální montáže a servisu po celé České republice.
