Parapetní Klimatizace Toshiba Suzumi 1+3 (2,5kW + 2,5kW + 2,5kW) Multi-split R32
Kód: RAS-3M26 G3AVG-E/10Související produkty
Detailní popis produktu
- Velmi nízká spotřeba energie, díky úsporné
invertorové technologii, která plynule řídí
výkon kompresoru - Instalace na stěnu nebo pod okno
- Dva výdechy pro maximální komfort uživatele:
spodní výdech simuluje podlahové topení
horní výdech pro přirozené proudění vzduchu - Účinný fi ltrační systém “Pure-Flow”
- Pasivní filtrace a filtry s bioaktivními látkami
- Tichý provoz a variabilní přívod rozvodů
- Automatický restart, servisní diagnostika
- Infra dálkový ovladač
- Ovládací panel s LED displejem přímo na jednotce
- Splňuje ekologickou směrnici ROHS
- Výrobní závod Japonsko
Prostory pro RAS MULTI:
- vícepokojové byty s lodžiemi
- rodinné domy
- komplexy kanceláří
- prostory skladové i nevýrobní povahy
Výhody RAS MULTI oproti splitům 1:1
- výrazně menší prostor pro umístění společné venkovní jednotky
- podstatně méně narušena architektura objektu a jeho okolí
- nižší roční spotřeba elektrické energie díky provozu při částečném zatížení
- nižší emise hluku do okolí oproti více venkovním jednotkám
- menší rozměry venkovní jednotky
Venkovní jednotka:
- Nová generace Multi venkovních jednotek
- Možnost připojení až 5 vnitřních jednotek
- Energetická účinnost až A+++, v závislosti na kombinaci
- Podpora Energy Monitoringu pro SEIYA NEW,
- HAORI a SHORAI EDGE BLACK & WHITE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety MULTI SPLIT klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A++ |
| Hlučnost venkovní - dB(A): | 50 |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 23 |
| Umístění klimatizace: | Parapetní |
| WiFi: | Volitelně |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 890mm (š) 320mm (v) 900mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 600mm (š) 700mm (v) 220mm |
| Sestava: | 1+3 |
| Výkon venkovní jednotky: | 7kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 3: | 2,5kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dlouhá technická tradice a jistota nejvyšší kvality
Toshiba je slavná japonská značka s nesmírně dlouhou a bohatou technickou tradicí. V oblasti moderních klimatizací patří mezi prémiové výrobce, kteří si vždy drží ten absolutně nejvyšší standard kvality a těší se velmi dobré pověsti mezi uznávanými odborníky i koncovými zákazníky. Klimatizace Toshiba jsou celosvětově známé svou neuvěřitelnou spolehlivostí, hedvábně tichým provozem, maximální energetickou účinností a obrovským důrazem na precizní technické řešení každého detailu. Pro obrovské množství zákazníků je jméno Toshiba jasným symbolem technické jistoty a bezpečné investice.
Vyvážený výkon pro letní chlazení i zimní topení
Obrovskou předností všech klimatizací Toshiba je jejich naprosto dokonalá vyváženost a univerzalita. Značka nestaví jen na jednom jediném silném bodu, ale nabízí zákazníkům celkově velmi dobře a komplexně propracované řešení pro každou situaci. Vnitřní i venkovní jednotky jsou mimořádně úsporné, velmi výkonné, dokonale tiché a uživatelsky neuvěřitelně příjemné. Toshiba je navíc nesmírně silná také v náročné oblasti topení, takže mnoho nabízených modelů se perfektně hodí nejen pro letní tropické dny, ale i jako velmi praktický a úsporný doplněk vytápění během dlouhých chladnějších měsíců.
Dlouhodobá spokojenost a odborné montážní zázemí
Toshiba si neustále získává nové věrné zákazníky především pro svou dlouhodobou a neposkvrněnou pověst prémiové značky, která vždy sází na poctivé dílenské zpracování a skutečnou technickou kvalitu místo prázdných marketingových slibů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Toshiba jako pevnou součást nabídky těch nejlepších značek, které mají na současném trhu skutečně to nejsilnější jméno. Eshop vám velmi ochotně pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího modelu podle přesné velikosti vaší místnosti. Naprostou samozřejmostí je pak zajištění odborné montáže, pravidelného servisu a profesionálního poradenství po celé České republice.
