Parapetní Klimatizace Panasonic Ufe 1+2 ( 2,5kW + 2,5kW) Multi-split R32
Kód: CU-2Z41TBE/13Související produkty
Detailní popis produktu
Ekologické chladivo R32
Dvojitý výfuk vzduchu
Chlazení - shora topení - zdola
NanoeX filtrace vzduchu
Onfraovládání, volitelný kab.obladač
3 otáčky ventilátoru
Automatické otáčky a restart
Automatická výfuková klapka
Volitelné ovládání CZ-TACG1 přes WiFi pomocí smart zařízení
- chladivo R32
- výkon systému (min.-max.) - 3,2 až 6 kW
- výkon chlazení 4,1
- výkon topný 4,6 kW
- multi-split invertor - venkovní jednotka CU-2Z41TBE
- energetická třída chlazení - A+++, topení - A++
- hmotnost jednotky 39 kg
- energetická účinnost:
- chlazení 4,56
- vytápění 4,79
- teplotní teplota:
- chlazení -10 až +46 °C
- topení -15 až +24 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety MULTI SPLIT klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A++ |
| Umístění klimatizace: | Parapetní |
| WiFi: | Volitelně |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 824mm (š) 619mm (v) 299mm |
| Rozměry vnitřní jedntoky: | (d) 750mm (š) 600mm (v) 207mm |
| Sestava: | 1+2 |
| Výkon venkovní jednotky: | 4,1kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,5kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Respektovaná japonská tradice a důraz na zdraví
Panasonic je jednou z vůbec nejrespektovanějších japonských značek v oblasti moderních technologií a klimatizace této značky patří dlouhodobě mezi ty absolutně nejvyhledávanější na trhu. Důvod tohoto úspěchu je zcela jednoduchý a pochopitelný. Panasonic nabízí naprosto unikátní spojení vysoké výrobní kvality, velmi pokročilých chytrých funkcí, spolehlivého dlouholetého provozu a obrovského důrazu na zdravé vnitřní prostředí. Zákazníci si klimatizace Panasonic s oblibou vybírají vždy tehdy, když chtějí maximálně osvědčenou značku s dlouhou tradicí a prokazatelnou kvalitou.
Dokonale čistý vzduch a vysoká úspora energií
Zcela zásadní předností klimatizací Panasonic je jejich unikátní zaměření na kvalitu dýchaného vzduchu v interiéru. Značka je celosvětově proslulá svými patentovanými technologiemi pro čištění a úpravu vzduchu, díky kterým mohou vnitřní jednotky aktivně pomáhat snižovat množství poletujícího prachu, nebezpečných alergenů a dalších nežádoucích mikroskopických částic v místnosti. To představuje obrovské plus pro všechny domácnosti s malými dětmi nebo alergiky. Vedle toho Panasonic nabízí také neuvěřitelně tichý provoz, špičkovou energetickou účinnost a velmi spolehlivé vytápění i během opravdu chladných zimních měsíců.
Spolehlivost a kompletní služby od návrhu po montáž
Klimatizace Panasonic působí po všech stránkách technicky velmi vyspěle a přitom zůstávají naprosto přirozené a jednoduché v běžném každodenním používání. Ovládání je vždy velmi pohodlné, nabízené funkce dávají skutečný smysl a samotné jednotky jsou precizně navržené s ohledem na maximální možnou životnost. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Panasonic pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí stoprocentní značkovou kvalitu a zdravý vzduch v domácnosti. Samozřejmou součástí nabídky eshopu je i vysoce odborné poradenství, pomoc s výběrem ideálního výkonu, profesionální montáž a spolehlivý autorizovaný servis po celé České republice.
