Parapetní Klimatizace Panasonic UFE 1+1 5kW R32 včetně montáže
Kód: KIT-Z50-UFE/1Související produkty
Detailní popis produktu
Ekologické chladivo R32
Dvojitý výfuk vzduchu
Chlazení - shora topení - zdola
NanoeX filtrace vzduchu
Onfraovládání, volitelný kab.obladač
3 otáčky ventilátoru
Automatické otáčky a restart
Automatická výfuková klapka
Volitelné ovládání CZ-TACG1 přes WiFi pomocí smart zařízení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace Single Split s montáží |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 5kW |
| Výkon v režimu topení: | 5,8kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 27 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 48 |
| Umístění klimatizace: | Parapetní |
| Místnost: | 111 - 140 m3 |
| WiFi: | Volitelně |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 875mm (š) 695mm (v) 320mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Respektovaná japonská tradice a důraz na zdraví
Panasonic je jednou z vůbec nejrespektovanějších japonských značek v oblasti moderních technologií a klimatizace této značky patří dlouhodobě mezi ty absolutně nejvyhledávanější na trhu. Důvod tohoto úspěchu je zcela jednoduchý a pochopitelný. Panasonic nabízí naprosto unikátní spojení vysoké výrobní kvality, velmi pokročilých chytrých funkcí, spolehlivého dlouholetého provozu a obrovského důrazu na zdravé vnitřní prostředí. Zákazníci si klimatizace Panasonic s oblibou vybírají vždy tehdy, když chtějí maximálně osvědčenou značku s dlouhou tradicí a prokazatelnou kvalitou.
Dokonale čistý vzduch a vysoká úspora energií
Zcela zásadní předností klimatizací Panasonic je jejich unikátní zaměření na kvalitu dýchaného vzduchu v interiéru. Značka je celosvětově proslulá svými patentovanými technologiemi pro čištění a úpravu vzduchu, díky kterým mohou vnitřní jednotky aktivně pomáhat snižovat množství poletujícího prachu, nebezpečných alergenů a dalších nežádoucích mikroskopických částic v místnosti. To představuje obrovské plus pro všechny domácnosti s malými dětmi nebo alergiky. Vedle toho Panasonic nabízí také neuvěřitelně tichý provoz, špičkovou energetickou účinnost a velmi spolehlivé vytápění i během opravdu chladných zimních měsíců.
Spolehlivost a kompletní služby od návrhu po montáž
Klimatizace Panasonic působí po všech stránkách technicky velmi vyspěle a přitom zůstávají naprosto přirozené a jednoduché v běžném každodenním používání. Ovládání je vždy velmi pohodlné, nabízené funkce dávají skutečný smysl a samotné jednotky jsou precizně navržené s ohledem na maximální možnou životnost. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Panasonic pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí stoprocentní značkovou kvalitu a zdravý vzduch v domácnosti. Samozřejmou součástí nabídky eshopu je i vysoce odborné poradenství, pomoc s výběrem ideálního výkonu, profesionální montáž a spolehlivý autorizovaný servis po celé České republice.
