Parapetní klimatizace Mitsubishi HI ZS 1+2 ( 2,5kW + 2,5kW ) Multi-split R32 včetně montáže
Kód: SCM45ZS-W/2Související produkty
Detailní popis produktu
- filtr pro odstranění alergenů
- topení do -15°C
- nízká hlučnost
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace Multi Split s montáží |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 25 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 50 |
| Umístění klimatizace: | Parapetní |
| WiFi: | NE |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 595mm (š) 290mm (v) 770mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 600mm (š) 238mm (v) 860mm |
| Sestava: | 1+2 |
| Výkon venkovní jednotky: | 4,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,5kW |
| Účinnost venkovní jednotky: | A+++ / A++ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průmyslová tradice a neuvěřitelná mechanická odolnost
Mitsubishi Heavy Industries je mimořádně renomovaná japonská značka s obrovskou průmyslovou tradicí a v oblasti výroby klimatizací patří mezi producenty, kteří si neustále drží ten absolutně nejvyšší technický standard. Přestože si ji někteří laičtí zákazníci občas pletou s Mitsubishi Electric, jde o zcela samostatnou značku s vlastním nezávislým vývojem a velmi silnou mezinárodní pověstí. Klimatizace Mitsubishi Heavy Industries jsou odborníky ceněné především pro svou neuvěřitelnou mechanickou odolnost, absolutní spolehlivost, obrovsky silný výkon a poctivé robustní technické zpracování.
Stabilní výkon pro náročný provoz a celoroční využití
Zcela zásadní předností vyspělých klimatizací Mitsubishi Heavy Industries je jejich dokonalá technická vyspělost a maximální důraz na stoprocentní funkčnost. Tyto masivní jednotky bývají z výroby navržené tak, aby podávaly naprosto stabilní a nekolísavý výkon i při tom nejnáročnějším dlouhodobém provozu a zároveň si zachovaly velice úsporný chod. Zákazníci obrovsky oceňují, že klimatizace této odolné značky fungují naprosto spolehlivě a bez zaváhání v parném létě při chlazení i v mrazivé zimě při intenzivním topení. Jsou tak naprosto ideálním řešením pro náročné domácnosti i komerční prostory.
Osvědčená kvalita a komplexní služby pro váš klid
Mitsubishi Heavy Industries má naprosto fantastickou pověst mezi uznávanými odborníky i profesionálními montážními firmami, protože se jedná o značku, která si dlouhodobě drží nekompromisní kvalitu a přísnou technickou disciplínu. Vzhled vnitřních jednotek je vždy krásně čistý, velmi decentní a vysoce funkční, takže naprosto bez problémů zapadnou do nejrůznějších typů vašich interiérů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Mitsubishi Heavy Industries připravené pro zákazníky hledající silný výkon a odolnost. Eshop vám samozřejmě pomůže s výběrem, doporučí správný chladicí výkon a zajistí bezproblémovou montáž i servis po celé České republice.
