Klimatizace Toshiba Shorai Curve white 1+1 2kW R32 včetně montáže
Kód: RAS-B07P2KVSG-E/RAS-07P2AVSG-E/1Související produkty
Detailní popis produktu
- HIGH LINE / Známka kvality již s aktivní filtrací
- Zaoblený design / Černý bílý hladký povrch
- Ekologické a úsporné chladivo R32
- Třída až A+++ v režimu chlazení/topení
- Designový IR ovladač Black
- Aktivní ozónová filtrace - čištění vzduchu ionizátorem
- Zaplavení vzduchu zápornými ionty jako na horách a u jezer
- Vytváří dezinfekční ozón pro neutralizaci virů a bakterií
- Ultra Pure 2,5 Filter – filtrační pásky s přírodními látkami
- Funkce samočištění proti plísním a bakteriím
- Snímatelný korpus pro instalaci, bez viditelných perforací
- Funkce PowerSelect – volba max příkonu/výkonu
- Funkce ECO, HiPower, Temperování 8 °C a programátor týdenního provozu, Automatický restart po výpadku napětí
- 3D řízení výdechů (18, 22, 24) / HADA Care fl ow efekt
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
- Aplikace Toshiba Home AC Control
- Energy Monitoring přes WiFi (pouze Split nebo Multi NEXT)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE S MONTÁŽÍ |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A+++ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 19 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 44 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 36 - 50 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 550mm (š) 780mm (v) 290mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 293mm (š) 822mm (v) 226mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Výkon vnitřní jednotky: | 2kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| SCOP: | 5,1 |
| SEER: | 8,6 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dlouhá technická tradice a jistota nejvyšší kvality
Toshiba je slavná japonská značka s nesmírně dlouhou a bohatou technickou tradicí. V oblasti moderních klimatizací patří mezi prémiové výrobce, kteří si vždy drží ten absolutně nejvyšší standard kvality a těší se velmi dobré pověsti mezi uznávanými odborníky i koncovými zákazníky. Klimatizace Toshiba jsou celosvětově známé svou neuvěřitelnou spolehlivostí, hedvábně tichým provozem, maximální energetickou účinností a obrovským důrazem na precizní technické řešení každého detailu. Pro obrovské množství zákazníků je jméno Toshiba jasným symbolem technické jistoty a bezpečné investice.
Vyvážený výkon pro letní chlazení i zimní topení
Obrovskou předností všech klimatizací Toshiba je jejich naprosto dokonalá vyváženost a univerzalita. Značka nestaví jen na jednom jediném silném bodu, ale nabízí zákazníkům celkově velmi dobře a komplexně propracované řešení pro každou situaci. Vnitřní i venkovní jednotky jsou mimořádně úsporné, velmi výkonné, dokonale tiché a uživatelsky neuvěřitelně příjemné. Toshiba je navíc nesmírně silná také v náročné oblasti topení, takže mnoho nabízených modelů se perfektně hodí nejen pro letní tropické dny, ale i jako velmi praktický a úsporný doplněk vytápění během dlouhých chladnějších měsíců.
Dlouhodobá spokojenost a odborné montážní zázemí
Toshiba si neustále získává nové věrné zákazníky především pro svou dlouhodobou a neposkvrněnou pověst prémiové značky, která vždy sází na poctivé dílenské zpracování a skutečnou technickou kvalitu místo prázdných marketingových slibů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Toshiba jako pevnou součást nabídky těch nejlepších značek, které mají na současném trhu skutečně to nejsilnější jméno. Eshop vám velmi ochotně pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího modelu podle přesné velikosti vaší místnosti. Naprostou samozřejmostí je pak zajištění odborné montáže, pravidelného servisu a profesionálního poradenství po celé České republice.
