Klimatizace Toshiba Shorai Curve black 4,6kW Multi-split R32
Kód: RAS-B16P2KVSB-ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
- HIGH LINE / Elegantní design / Matný bílý povrch
- Třída A+++ pro chlazení a topení / 3D distribuce vzduchu
- Aktivní ozónová filtrace / Ultra Pure 2,5 / Základní fi ltr
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vnitřní klimatizační jednotky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 26 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 91 - 110 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 293mm (š) 822mm (v) 226mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 4,6kW |
| Barevné provedení: | černá |
| Topný výkon jednotky: | 5,5kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dlouhá technická tradice a jistota nejvyšší kvality
Toshiba je slavná japonská značka s nesmírně dlouhou a bohatou technickou tradicí. V oblasti moderních klimatizací patří mezi prémiové výrobce, kteří si vždy drží ten absolutně nejvyšší standard kvality a těší se velmi dobré pověsti mezi uznávanými odborníky i koncovými zákazníky. Klimatizace Toshiba jsou celosvětově známé svou neuvěřitelnou spolehlivostí, hedvábně tichým provozem, maximální energetickou účinností a obrovským důrazem na precizní technické řešení každého detailu. Pro obrovské množství zákazníků je jméno Toshiba jasným symbolem technické jistoty a bezpečné investice.
Vyvážený výkon pro letní chlazení i zimní topení
Obrovskou předností všech klimatizací Toshiba je jejich naprosto dokonalá vyváženost a univerzalita. Značka nestaví jen na jednom jediném silném bodu, ale nabízí zákazníkům celkově velmi dobře a komplexně propracované řešení pro každou situaci. Vnitřní i venkovní jednotky jsou mimořádně úsporné, velmi výkonné, dokonale tiché a uživatelsky neuvěřitelně příjemné. Toshiba je navíc nesmírně silná také v náročné oblasti topení, takže mnoho nabízených modelů se perfektně hodí nejen pro letní tropické dny, ale i jako velmi praktický a úsporný doplněk vytápění během dlouhých chladnějších měsíců.
Dlouhodobá spokojenost a odborné montážní zázemí
Toshiba si neustále získává nové věrné zákazníky především pro svou dlouhodobou a neposkvrněnou pověst prémiové značky, která vždy sází na poctivé dílenské zpracování a skutečnou technickou kvalitu místo prázdných marketingových slibů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Toshiba jako pevnou součást nabídky těch nejlepších značek, které mají na současném trhu skutečně to nejsilnější jméno. Eshop vám velmi ochotně pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího modelu podle přesné velikosti vaší místnosti. Naprostou samozřejmostí je pak zajištění odborné montáže, pravidelného servisu a profesionálního poradenství po celé České republice.
