Klimatizace Toshiba Shorai Curve black 1+3 ( 2,5kW + 2,5kW + 3,5kW ) Multi-split R32
Kód: RAS-3M26G3AVG-E/10Související produkty
Detailní popis produktu
Vnitřní jednotka:
- HIGH LINE / Elegantní design / Matný bílý povrch
- Třída A+++ pro chlazení a topení / 3D distribuce vzduchu
- Aktivní ozónová filtrace / Ultra Pure 2,5 / Základní fi ltr
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
Venkovní jednotka:
- Kompaktní provedení šetřící prostor
- Velmi tichý provoz venkovní jednotky
- Úsporná technologie při částečném zatížení
- Vysoké hodnoty celoročního COP a EER!
- Širší rozsah provozních teplot:
Chlazení: -10 °C až +46 °C,
Topení: -20 °C (-15 °C) až 24 °C - Twin Rotary Kompresor
- Energy Monitoring při použití WiFi & APP TOSHIBA Home AC Control
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety MULTI SPLIT klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A++ |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 50 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 890mm (š) 320mm (v) 900mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 293mm (š) 822mm (v) 226mm |
| Sestava: | 1+3 |
| Výkon venkovní jednotky: | 7kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 3: | 3,5kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky 1 - dB(A): | 22 |
| Hlučnost vnitřní jednotky 2 - dB(A): | 22 |
| Hlučnost vnitřní jednotky 3 - dB(A): | 23 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dlouhá technická tradice a jistota nejvyšší kvality
Toshiba je slavná japonská značka s nesmírně dlouhou a bohatou technickou tradicí. V oblasti moderních klimatizací patří mezi prémiové výrobce, kteří si vždy drží ten absolutně nejvyšší standard kvality a těší se velmi dobré pověsti mezi uznávanými odborníky i koncovými zákazníky. Klimatizace Toshiba jsou celosvětově známé svou neuvěřitelnou spolehlivostí, hedvábně tichým provozem, maximální energetickou účinností a obrovským důrazem na precizní technické řešení každého detailu. Pro obrovské množství zákazníků je jméno Toshiba jasným symbolem technické jistoty a bezpečné investice.
Vyvážený výkon pro letní chlazení i zimní topení
Obrovskou předností všech klimatizací Toshiba je jejich naprosto dokonalá vyváženost a univerzalita. Značka nestaví jen na jednom jediném silném bodu, ale nabízí zákazníkům celkově velmi dobře a komplexně propracované řešení pro každou situaci. Vnitřní i venkovní jednotky jsou mimořádně úsporné, velmi výkonné, dokonale tiché a uživatelsky neuvěřitelně příjemné. Toshiba je navíc nesmírně silná také v náročné oblasti topení, takže mnoho nabízených modelů se perfektně hodí nejen pro letní tropické dny, ale i jako velmi praktický a úsporný doplněk vytápění během dlouhých chladnějších měsíců.
Dlouhodobá spokojenost a odborné montážní zázemí
Toshiba si neustále získává nové věrné zákazníky především pro svou dlouhodobou a neposkvrněnou pověst prémiové značky, která vždy sází na poctivé dílenské zpracování a skutečnou technickou kvalitu místo prázdných marketingových slibů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Toshiba jako pevnou součást nabídky těch nejlepších značek, které mají na současném trhu skutečně to nejsilnější jméno. Eshop vám velmi ochotně pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího modelu podle přesné velikosti vaší místnosti. Naprostou samozřejmostí je pak zajištění odborné montáže, pravidelného servisu a profesionálního poradenství po celé České republice.
