Klimatizace Toshiba Seiya Classic 1+1 3,3kW R32
Kód: RAS-B13B2KVG-E/RAS-13B2AVG-ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
- BASIC LINE / Moderní elegantní vzhled / Pasivní filtrace
- Nová generace zařízení
- Ekologické a úsporné chladivo R32
- Třída účinnosti A++ pro chlazení A+ pro topení
- Elegantní nadčasový a moderní design (vnitřní jednotka stejná jako SEIYA 2023)
- Čistě bílá barva vnitřní jednotky
- Pasivní filtrace – základní prachový filtr (součást dodávky)
- Funkce samočištění proti plísním a bakteriím
- Speciální hladký povrch výměníku „Magic coil“
- Velmi tichý provoz vnitřní jednotky od 19 dB
- Funkce Extra tichý režim venkovní jednotky
- Temperování prostoru 8 °C, HiPower, tichý provoz
- Možnost nuceného odtávání venkovní jednotky
- Funkce PowerSelect – volba max příkonu/výkonu
- Automatický restart po výpadku napětí
- Toshiba Rotary kompresor, invertorové řízení
- Možnost připojení na WiFi (volitelné příslušenství)
- Aplikace Toshiba Home AC Control
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE SINGLE SPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 3,3kW |
| Výkon v režimu topení: | 3,6kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 20 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 48 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 61 - 90 m3 |
| WiFi: | Volitelně |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 530mm (š) 240mm (v) 660mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 288mm (š) 225mm (v) 770mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dlouhá technická tradice a jistota nejvyšší kvality
Toshiba je slavná japonská značka s nesmírně dlouhou a bohatou technickou tradicí. V oblasti moderních klimatizací patří mezi prémiové výrobce, kteří si vždy drží ten absolutně nejvyšší standard kvality a těší se velmi dobré pověsti mezi uznávanými odborníky i koncovými zákazníky. Klimatizace Toshiba jsou celosvětově známé svou neuvěřitelnou spolehlivostí, hedvábně tichým provozem, maximální energetickou účinností a obrovským důrazem na precizní technické řešení každého detailu. Pro obrovské množství zákazníků je jméno Toshiba jasným symbolem technické jistoty a bezpečné investice.
Vyvážený výkon pro letní chlazení i zimní topení
Obrovskou předností všech klimatizací Toshiba je jejich naprosto dokonalá vyváženost a univerzalita. Značka nestaví jen na jednom jediném silném bodu, ale nabízí zákazníkům celkově velmi dobře a komplexně propracované řešení pro každou situaci. Vnitřní i venkovní jednotky jsou mimořádně úsporné, velmi výkonné, dokonale tiché a uživatelsky neuvěřitelně příjemné. Toshiba je navíc nesmírně silná také v náročné oblasti topení, takže mnoho nabízených modelů se perfektně hodí nejen pro letní tropické dny, ale i jako velmi praktický a úsporný doplněk vytápění během dlouhých chladnějších měsíců.
Dlouhodobá spokojenost a odborné montážní zázemí
Toshiba si neustále získává nové věrné zákazníky především pro svou dlouhodobou a neposkvrněnou pověst prémiové značky, která vždy sází na poctivé dílenské zpracování a skutečnou technickou kvalitu místo prázdných marketingových slibů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Toshiba jako pevnou součást nabídky těch nejlepších značek, které mají na současném trhu skutečně to nejsilnější jméno. Eshop vám velmi ochotně pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího modelu podle přesné velikosti vaší místnosti. Naprostou samozřejmostí je pak zajištění odborné montáže, pravidelného servisu a profesionálního poradenství po celé České republice.
