Klimatizace Toshiba Haori 1+3 ( 2,5kW + 2,5kW + 2,5kW ) Multi-split R32 včetně montáže
Kód: RAS-3M26 G3AVG-E/7Související produkty
Detailní popis produktu
- Designová jednotka s unikátním textilním opláštěním
- Zařízení střední třídy - používá venkovní SHORAI EDGE
- Třída účinnosti až A+++ v režimu chlazení i topení
- První jednotka s textilním designem na trhu
- Světle šedý a tmavě šedý plášť součástí dodávky
- DESIGN WITHOUT LIMITS - Možnost vlastního opláštění
- Aktivní fi ltrace - čištění vzduchu silným ionizátorem vzduchu
- Zaplavení prostor zápornými ionty jako na horách a u jezer
- Vytváří desinfekční ozon pro neutralizaci bakterií a virů
- Ultra Pure 2,5PM jako doplňková pasivní filtrace
- Funkce samočištění proti plísním a bakteriím
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
- Funkce PowerSelect – volba max příkonu/výkonu
- Automatický restart, ECO, HiPower a mnoho dalších funkcí
- Speciální hladký povrch výměníku “Magic coil”
Venkovní jednotka:
- Nová generace Multi venkovních jednotek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace Multi Split s montáží |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 19 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A):: | 50 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| WiFi: | ANO |
| Účinnost (Chlazení / Topení): 2: | A+++ / A++ |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 890mm (š) 900mm (v) 320mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 987mm (š) 210mm (v) 300mm |
| Sestava: | 1+3 |
| Výkon venkovní jednotky: | 7kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,5kW |
| Výkon vnitřní jednotky 3: | 2,5kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dlouhá technická tradice a jistota nejvyšší kvality
Toshiba je slavná japonská značka s nesmírně dlouhou a bohatou technickou tradicí. V oblasti moderních klimatizací patří mezi prémiové výrobce, kteří si vždy drží ten absolutně nejvyšší standard kvality a těší se velmi dobré pověsti mezi uznávanými odborníky i koncovými zákazníky. Klimatizace Toshiba jsou celosvětově známé svou neuvěřitelnou spolehlivostí, hedvábně tichým provozem, maximální energetickou účinností a obrovským důrazem na precizní technické řešení každého detailu. Pro obrovské množství zákazníků je jméno Toshiba jasným symbolem technické jistoty a bezpečné investice.
Vyvážený výkon pro letní chlazení i zimní topení
Obrovskou předností všech klimatizací Toshiba je jejich naprosto dokonalá vyváženost a univerzalita. Značka nestaví jen na jednom jediném silném bodu, ale nabízí zákazníkům celkově velmi dobře a komplexně propracované řešení pro každou situaci. Vnitřní i venkovní jednotky jsou mimořádně úsporné, velmi výkonné, dokonale tiché a uživatelsky neuvěřitelně příjemné. Toshiba je navíc nesmírně silná také v náročné oblasti topení, takže mnoho nabízených modelů se perfektně hodí nejen pro letní tropické dny, ale i jako velmi praktický a úsporný doplněk vytápění během dlouhých chladnějších měsíců.
Dlouhodobá spokojenost a odborné montážní zázemí
Toshiba si neustále získává nové věrné zákazníky především pro svou dlouhodobou a neposkvrněnou pověst prémiové značky, která vždy sází na poctivé dílenské zpracování a skutečnou technickou kvalitu místo prázdných marketingových slibů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Toshiba jako pevnou součást nabídky těch nejlepších značek, které mají na současném trhu skutečně to nejsilnější jméno. Eshop vám velmi ochotně pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího modelu podle přesné velikosti vaší místnosti. Naprostou samozřejmostí je pak zajištění odborné montáže, pravidelného servisu a profesionálního poradenství po celé České republice.
