Klimatizace Toshiba Daiseikai 10 Wood 1+1 2,5kW R32
Kód: RAS-B10S4KVDG-E/RAS-10S4AVPG-ESouvisející produkty
Detailní popis produktu
- PREMIUM LINE / Nová generace nejvyšší HighTech třídy
- Japonská elegance / Povrch přírodní dřevo z jasanu
- Nejnižší spotřeba energie na trhu, nejvyšší účinnost
- Nová dimenze úspornosti a efektivity provozu
- Aktivní ozónová filtrace PLASMA IONIZER s ionizací
- Pro alergiky – dokonalé čištění vzduchu od alergenů
- Ionizace alergenů a prachových částic, pylů, bakterií, virů
- Filtr Ultra Pure jako přírodní přídavná filtrace
- Speciální úprava povrchu lamel výměníku zabraňující usazování nečistot „Dustless coil“
- Smart Sensing – snímání teplotního obrazu okolí
- Aktivní směrování proudu vzduchu na výdechu (výdech na nebo mimo osoby, reagující na pohyb)
- Funkce COMFORT SLEEP, ECO, HiPower a další
- Podpora šíření tepla od jiných zdrojů (funkce Fire Place)
- Komfortní ovladač 1:1 součástí dodávky (vč. týdenního programátoru provozu, temperování 8 °C)
- Provedení Nordic včetně přípravy pro topení vany ve venkovní jednotce pro odstranění namrzání
- Provoz topení až do -30 °C, chlazení do -15 °C
- Prodloužené připojovací potrubí vnitřní jednotky
- Rozšířený program odtávání
- Poměr až 43 % recyklovaných plastů
- 3D provětrání – svislé i vodorovné motorizované lamely
- WiFi modul jako standardní součást jednotky
- Aplikace Toshiba Home AC Control
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE SINGLE SPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 2,5kW |
| Výkon v režimu topení: | 3,2kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A+++ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 24 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 44 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 51 - 65 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 630mm (š) 300mm (v) 800mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | béžová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dlouhá technická tradice a jistota nejvyšší kvality
Toshiba je slavná japonská značka s nesmírně dlouhou a bohatou technickou tradicí. V oblasti moderních klimatizací patří mezi prémiové výrobce, kteří si vždy drží ten absolutně nejvyšší standard kvality a těší se velmi dobré pověsti mezi uznávanými odborníky i koncovými zákazníky. Klimatizace Toshiba jsou celosvětově známé svou neuvěřitelnou spolehlivostí, hedvábně tichým provozem, maximální energetickou účinností a obrovským důrazem na precizní technické řešení každého detailu. Pro obrovské množství zákazníků je jméno Toshiba jasným symbolem technické jistoty a bezpečné investice.
Vyvážený výkon pro letní chlazení i zimní topení
Obrovskou předností všech klimatizací Toshiba je jejich naprosto dokonalá vyváženost a univerzalita. Značka nestaví jen na jednom jediném silném bodu, ale nabízí zákazníkům celkově velmi dobře a komplexně propracované řešení pro každou situaci. Vnitřní i venkovní jednotky jsou mimořádně úsporné, velmi výkonné, dokonale tiché a uživatelsky neuvěřitelně příjemné. Toshiba je navíc nesmírně silná také v náročné oblasti topení, takže mnoho nabízených modelů se perfektně hodí nejen pro letní tropické dny, ale i jako velmi praktický a úsporný doplněk vytápění během dlouhých chladnějších měsíců.
Dlouhodobá spokojenost a odborné montážní zázemí
Toshiba si neustále získává nové věrné zákazníky především pro svou dlouhodobou a neposkvrněnou pověst prémiové značky, která vždy sází na poctivé dílenské zpracování a skutečnou technickou kvalitu místo prázdných marketingových slibů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Toshiba jako pevnou součást nabídky těch nejlepších značek, které mají na současném trhu skutečně to nejsilnější jméno. Eshop vám velmi ochotně pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího modelu podle přesné velikosti vaší místnosti. Naprostou samozřejmostí je pak zajištění odborné montáže, pravidelného servisu a profesionálního poradenství po celé České republice.
