Klimatizace Sinclair Spectrum plus 1+1 2,7kW R32
Kód: ASH-09BIS2/WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Série Spectrum Plus zaujme svým jedinečným designem. Tichý provoz a WiFi modul ve standardní výbavě je samozřejmostí. Jednotky z této série mimo jiné disponují 2-stupňovým kompresorem a možností topení do venkovní teploty až -30° C. Série zároveň využívá ekologicky šetrného chladiva R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí a díky funkci Soft start nezatěžuje elektrickou síť při zapnutí.
INVERTER SYSTEM
Díky technologii invertoru je tato jednotka až o 30% úspornější oproti tradičním technologiím.
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Dálkové ovládání umožňuje pohodlné ovládání jednotky.
TEPELNÉ ČERPADLO
Díky tepelnému čerpadlu můžete místnost vytopit na předem stanovenou teplotu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE SINGLE SPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 2,7kW |
| Výkon v režimu topení: | 3,5kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A+++ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 18 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 53 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 51 - 65 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 899mm (š) 596mm (v) 378mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dostupná kvalita a mimořádná obliba na českém trhu
Sinclair je velmi progresivní značka, která je na českém trhu obrovsky známá a u tisíců spokojených zákazníků si získala mimořádně silnou pozici. Je to především díky tomu, že nabízí vysoce kvalitní klimatizace s naprosto bezkonkurenčním poměrem ceny, chladicího výkonu a celkové dostupnosti. Pro obrovské množství moderních domácností i menších firem představuje Sinclair tu vůbec nejpraktičtější a nejrozumnější možnou volbu. Klimatizace této populární značky jsou chytře navržené tak, aby nabídly zcela spolehlivý provoz, moderní inovativní funkce a velmi příjemné každodenní ovládání.
Univerzální řešení a bohatá technologická výbava
Obrovskou výhodou všech klimatizací Sinclair je jejich neuvěřitelná všestrannost a prostorová univerzálnost. Skvěle se hodí do menších i větších místností, s naprostou lehkostí zvládají efektivní chlazení, úsporné topení i rychlé odvlhčování. U drtivé většiny prodávaných modelů dnes nechybí ani velmi žádané WiFi ovládání přímo z mobilního telefonu nebo pokročilé filtrační funkce pro mnohem lepší kvalitu dýchaného vzduchu. Zákazníci velmi často chválí, že klimatizace Sinclair nejsou vůbec složité na používání, mají krásně přehledné dálkové ovládání a v běžném celoročním provozu fungují naprosto bezchybně a spolehlivě.
Skvělá volba s kompletní podporou a servisem
Sinclair bývá naprosto nejčastější volbou pro všechny zákazníky, kteří chtějí velmi moderní klimatizaci bez zbytečně vysoké počáteční finanční investice, ale zároveň nechtějí ani v nejmenším slevit ze svých nároků na bezchybnou funkčnost a vysoký komfort. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Sinclair jako velmi důležitou součást široké nabídky ověřených značek, které dávají maximální smysl po stránce pořizovací ceny i reálné užitné hodnoty. Odborníci z eshopu vám moc rádi pomohou s precizním výběrem vhodného modelu a následně zajistí zcela profesionální montáž i spolehlivý záruční servis po celé České republice.
