Klimatizace Sinclair Ray 1+1 2,7kW R32
Kód: SIH-09BIR/SOH-09BIR2/RAYSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Inovovaná série RAY je základní řadou našeho sortimentu. Tyto jednotky představují cenově dostupné řešení bez kompromisu na kvalitě. Jednotky RAY mají sympatické minimalistické rozměry i design. Jednotky disponují základními uživatelskými funkcemi jako je tichý chod nebo funkce I FEEL pro komfortnější řízení teplot.
Nově jsou jednotky RAY vybaveny i Cold Plasma generátorem (ionizátorem), který zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v místnosti. Funkce WiFi je dostupná jako volitelné příslušenství. Jednotky využívají ekologicky šetrné chladivo R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE SINGLE SPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 2,7kW |
| Výkon v režimu topení: | 2,8kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 23 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 51 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 51 - 65 m3 |
| WiFi: | NE |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 732mm (š) 330mm (v) 550mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dostupná kvalita a mimořádná obliba na českém trhu
Sinclair je velmi progresivní značka, která je na českém trhu obrovsky známá a u tisíců spokojených zákazníků si získala mimořádně silnou pozici. Je to především díky tomu, že nabízí vysoce kvalitní klimatizace s naprosto bezkonkurenčním poměrem ceny, chladicího výkonu a celkové dostupnosti. Pro obrovské množství moderních domácností i menších firem představuje Sinclair tu vůbec nejpraktičtější a nejrozumnější možnou volbu. Klimatizace této populární značky jsou chytře navržené tak, aby nabídly zcela spolehlivý provoz, moderní inovativní funkce a velmi příjemné každodenní ovládání.
Univerzální řešení a bohatá technologická výbava
Obrovskou výhodou všech klimatizací Sinclair je jejich neuvěřitelná všestrannost a prostorová univerzálnost. Skvěle se hodí do menších i větších místností, s naprostou lehkostí zvládají efektivní chlazení, úsporné topení i rychlé odvlhčování. U drtivé většiny prodávaných modelů dnes nechybí ani velmi žádané WiFi ovládání přímo z mobilního telefonu nebo pokročilé filtrační funkce pro mnohem lepší kvalitu dýchaného vzduchu. Zákazníci velmi často chválí, že klimatizace Sinclair nejsou vůbec složité na používání, mají krásně přehledné dálkové ovládání a v běžném celoročním provozu fungují naprosto bezchybně a spolehlivě.
Skvělá volba s kompletní podporou a servisem
Sinclair bývá naprosto nejčastější volbou pro všechny zákazníky, kteří chtějí velmi moderní klimatizaci bez zbytečně vysoké počáteční finanční investice, ale zároveň nechtějí ani v nejmenším slevit ze svých nároků na bezchybnou funkčnost a vysoký komfort. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Sinclair jako velmi důležitou součást široké nabídky ověřených značek, které dávají maximální smysl po stránce pořizovací ceny i reálné užitné hodnoty. Odborníci z eshopu vám moc rádi pomohou s precizním výběrem vhodného modelu a následně zajistí zcela profesionální montáž i spolehlivý záruční servis po celé České republice.
