Klimatizace Sinclair Marvin white 1+3 ( 2,7kW + 2,7kW + 3,5kW ) Multi-split R32 včetně montáže
Kód: MV-E24BI /3Související produkty
Detailní popis produktu
Jednotky série MARVIN nabízí nejvyšší stupeň výbavy, a i díky designu zaměřenému na čisté geometrické tvary patří na vrchol nabídky nástěnných klimatizací SINCLAIR. Ve standardní výbavě je kromě běžných funkcí (Wi-Fi připojení, pohyb lamel všemi směry, plasma generátor, kontakt pro blokaci chodu, možnost připojení nástěnného ovladače a další) také UV-C lampa pro ještě vyšší kvalitu vzduchu.
Novinkou je integrovaný senzor relativní vlhkosti vzduchu, což umožňuje odvlhčovat místnost na přesně nastavenou hodnotu. V režimu topení je možné nastavit cílovou teplotu plynule v rozmezí 8–30 °C. Poprvé je zde také funkce útlumu venkovní jednotky tak, aby jednotka splňovala přísné hygienické hlukové limity pro noční provoz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace Multi Split s montáží |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 19 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 58 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 980mm (š) 427mm (v) 790mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 837mm (š) 200mm (v) 293mm |
| Sestava: | 1+3 |
| Výkon venkovní jednotky: | 5,2kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,7kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 2,7kW |
| Výkon vnitřní jednotky 3: | 3,5kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dostupná kvalita a mimořádná obliba na českém trhu
Sinclair je velmi progresivní značka, která je na českém trhu obrovsky známá a u tisíců spokojených zákazníků si získala mimořádně silnou pozici. Je to především díky tomu, že nabízí vysoce kvalitní klimatizace s naprosto bezkonkurenčním poměrem ceny, chladicího výkonu a celkové dostupnosti. Pro obrovské množství moderních domácností i menších firem představuje Sinclair tu vůbec nejpraktičtější a nejrozumnější možnou volbu. Klimatizace této populární značky jsou chytře navržené tak, aby nabídly zcela spolehlivý provoz, moderní inovativní funkce a velmi příjemné každodenní ovládání.
Univerzální řešení a bohatá technologická výbava
Obrovskou výhodou všech klimatizací Sinclair je jejich neuvěřitelná všestrannost a prostorová univerzálnost. Skvěle se hodí do menších i větších místností, s naprostou lehkostí zvládají efektivní chlazení, úsporné topení i rychlé odvlhčování. U drtivé většiny prodávaných modelů dnes nechybí ani velmi žádané WiFi ovládání přímo z mobilního telefonu nebo pokročilé filtrační funkce pro mnohem lepší kvalitu dýchaného vzduchu. Zákazníci velmi často chválí, že klimatizace Sinclair nejsou vůbec složité na používání, mají krásně přehledné dálkové ovládání a v běžném celoročním provozu fungují naprosto bezchybně a spolehlivě.
Skvělá volba s kompletní podporou a servisem
Sinclair bývá naprosto nejčastější volbou pro všechny zákazníky, kteří chtějí velmi moderní klimatizaci bez zbytečně vysoké počáteční finanční investice, ale zároveň nechtějí ani v nejmenším slevit ze svých nároků na bezchybnou funkčnost a vysoký komfort. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Sinclair jako velmi důležitou součást široké nabídky ověřených značek, které dávají maximální smysl po stránce pořizovací ceny i reálné užitné hodnoty. Odborníci z eshopu vám moc rádi pomohou s precizním výběrem vhodného modelu a následně zajistí zcela profesionální montáž i spolehlivý záruční servis po celé České republice.
