Klimatizace Sinclair Marvin navy 5,3kW Multi-split R32
Kód: SIH-18BIMNSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jednotky série MARVIN nabízí nejvyšší stupeň výbavy, a i díky designu zaměřenému na čisté geometrické tvary patří na vrchol nabídky nástěnných klimatizací SINCLAIR. Ve standardní výbavě je kromě běžných funkcí (Wi-Fi připojení, pohyb lamel všemi směry, plasma generátor, kontakt pro blokaci chodu, možnost připojení nástěnného ovladače a další) také UV-C lampa pro ještě vyšší kvalitu vzduchu.
Novinkou je integrovaný senzor relativní vlhkosti vzduchu, což umožňuje odvlhčovat místnost na přesně nastavenou hodnotu. V režimu topení je možné nastavit cílovou teplotu plynule v rozmezí 8–30 °C. Poprvé je zde také funkce útlumu venkovní jednotky tak, aby jednotka splňovala přísné hygienické hlukové limity pro noční provoz.
- Výkon chlazení 5,3 kW
- Výkon topení 5,4 kW
- Odvod kondenzátu na obě strany
- Skrytý displej
- Funkce „I FEEL“
- 7 rychlostí ventilátoru
- Dvojitá horizontální lamela pro lepší distribuci vzduchu
- Cold plasma generátor
- WiFi modul
- Dveřní ON / OFF kontakt
- Technologie UV-C pro desinfekci vzduchu
- Dálkový ovladač YAA1FB18 (WiFi)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vnitřní klimatizační jednotky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 23 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 111 - 140 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vniítřní jednotky: | (d) 993mm (š) 222mm (v) 311mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 5,3kW |
| Barevné provedení: | modrá |
| Topný výkon jednotky: | 5,4kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dostupná kvalita a mimořádná obliba na českém trhu
Sinclair je velmi progresivní značka, která je na českém trhu obrovsky známá a u tisíců spokojených zákazníků si získala mimořádně silnou pozici. Je to především díky tomu, že nabízí vysoce kvalitní klimatizace s naprosto bezkonkurenčním poměrem ceny, chladicího výkonu a celkové dostupnosti. Pro obrovské množství moderních domácností i menších firem představuje Sinclair tu vůbec nejpraktičtější a nejrozumnější možnou volbu. Klimatizace této populární značky jsou chytře navržené tak, aby nabídly zcela spolehlivý provoz, moderní inovativní funkce a velmi příjemné každodenní ovládání.
Univerzální řešení a bohatá technologická výbava
Obrovskou výhodou všech klimatizací Sinclair je jejich neuvěřitelná všestrannost a prostorová univerzálnost. Skvěle se hodí do menších i větších místností, s naprostou lehkostí zvládají efektivní chlazení, úsporné topení i rychlé odvlhčování. U drtivé většiny prodávaných modelů dnes nechybí ani velmi žádané WiFi ovládání přímo z mobilního telefonu nebo pokročilé filtrační funkce pro mnohem lepší kvalitu dýchaného vzduchu. Zákazníci velmi často chválí, že klimatizace Sinclair nejsou vůbec složité na používání, mají krásně přehledné dálkové ovládání a v běžném celoročním provozu fungují naprosto bezchybně a spolehlivě.
Skvělá volba s kompletní podporou a servisem
Sinclair bývá naprosto nejčastější volbou pro všechny zákazníky, kteří chtějí velmi moderní klimatizaci bez zbytečně vysoké počáteční finanční investice, ale zároveň nechtějí ani v nejmenším slevit ze svých nároků na bezchybnou funkčnost a vysoký komfort. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Sinclair jako velmi důležitou součást široké nabídky ověřených značek, které dávají maximální smysl po stránce pořizovací ceny i reálné užitné hodnoty. Odborníci z eshopu vám moc rádi pomohou s precizním výběrem vhodného modelu a následně zajistí zcela profesionální montáž i spolehlivý záruční servis po celé České republice.
