Klimatizace Sinclair keyon 1+2 (2,7kW + 3,2kW) Multi-split R32
Kód: MV-E18BI/1Související produkty
Detailní popis produktu
Série KEYON zaujme jednoduchým a čistým bílým designem. Disponuje uživatelskými funkcemi jako je tichý chod, I FEEL pro komfortnější řízení teplot, temperování +8 °C a mnoho dalších. Samozřejmostí je také možnost ovládání jednotek pomocí WiFi a funkce Cold Plasma generátor (ionizátor), která zvyšuje kvalitu a čistotu vzduchu v místnosti.
Při doplnění nástěnného ovladače SWC-02 mohou být jednotky KEYON implementovány do nadřazených systémů využívajících Modbus či BACnet protokol. Jednotky využívají ekologicky šetrné chladivo R32, které výrazně snižuje dopad na životní prostředí. Jednotky KEYON jsou ideální volbou pro všechny, kteří vyžadují kvalitní jednotku se širokou škálou uživatelských funkcí, ale nevyžadují barevné varianty.
- Energetická třída A++ / A+
- Výkon chlazení 5,2 kW
- Výkon topení 5,4 kW
- Záruční doba 3 roky
- Flexiblní instalace
- Možnost kombinace 1–2 vnitřní jednotky
- DC Inverter technologie
- Funkce autorestartu
- Vyhřívání kompresoru a šasí venkovní jednotky
- Automatické odmrazování
- Kontrolní režim při spouštění systému
- Precizní řízení teploty
- Nastavitelný teplotní rozsah 16–30° C
- Vnitřní jednotky jsou samostatné produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety MULTI SPLIT klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 23 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| WiFi: | ANO |
| Účinnost (Chlazení / Topení): 2: | A++ / A+ |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 899mm (š) 596mm (v) 378mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 770mm (š) 190mm (v) 251mm |
| Sestava: | 1+2 |
| Výkon venkovní jednotky: | 5,2kW |
| Výkon vnitřní jednotky 1: | 2,7kW |
| Výkon vnitřní jednotky 2: | 3,2kW |
| Hlučnost venkovní - dB(A):: | 55 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Dostupná kvalita a mimořádná obliba na českém trhu
Sinclair je velmi progresivní značka, která je na českém trhu obrovsky známá a u tisíců spokojených zákazníků si získala mimořádně silnou pozici. Je to především díky tomu, že nabízí vysoce kvalitní klimatizace s naprosto bezkonkurenčním poměrem ceny, chladicího výkonu a celkové dostupnosti. Pro obrovské množství moderních domácností i menších firem představuje Sinclair tu vůbec nejpraktičtější a nejrozumnější možnou volbu. Klimatizace této populární značky jsou chytře navržené tak, aby nabídly zcela spolehlivý provoz, moderní inovativní funkce a velmi příjemné každodenní ovládání.
Univerzální řešení a bohatá technologická výbava
Obrovskou výhodou všech klimatizací Sinclair je jejich neuvěřitelná všestrannost a prostorová univerzálnost. Skvěle se hodí do menších i větších místností, s naprostou lehkostí zvládají efektivní chlazení, úsporné topení i rychlé odvlhčování. U drtivé většiny prodávaných modelů dnes nechybí ani velmi žádané WiFi ovládání přímo z mobilního telefonu nebo pokročilé filtrační funkce pro mnohem lepší kvalitu dýchaného vzduchu. Zákazníci velmi často chválí, že klimatizace Sinclair nejsou vůbec složité na používání, mají krásně přehledné dálkové ovládání a v běžném celoročním provozu fungují naprosto bezchybně a spolehlivě.
Skvělá volba s kompletní podporou a servisem
Sinclair bývá naprosto nejčastější volbou pro všechny zákazníky, kteří chtějí velmi moderní klimatizaci bez zbytečně vysoké počáteční finanční investice, ale zároveň nechtějí ani v nejmenším slevit ze svých nároků na bezchybnou funkčnost a vysoký komfort. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Sinclair jako velmi důležitou součást široké nabídky ověřených značek, které dávají maximální smysl po stránce pořizovací ceny i reálné užitné hodnoty. Odborníci z eshopu vám moc rádi pomohou s precizním výběrem vhodného modelu a následně zajistí zcela profesionální montáž i spolehlivý záruční servis po celé České republice.
