Klimatizace Panasonic VZ 1+1 2,5kW R32 včetně montáže
Kód: KIT-VZ9-SKE/1Související produkty
Detailní popis produktu
- Chladivo R32 je šetrnější k životnímu prostředí než chladivo R410A
- Výkon testován při venkovní teplotě –35 °C
- Systém akumulace energie. Jednotka pro uchování tepla, která zajišťuje
nepřetržité vytápění a funkci rychlého ohřevu. - Snímač pro detekci slunečního záření Econavi: Ještě vyšší účinnost a naprosté pohodlí
- Systém čištění vzduchu nanoe™ je účinný proti 99 % určitých polétavých a přilnavých plísní, virů, bakterií a pylových alergenů
- Supertiché! Pouze 18 dB(A), což odpovídá tichu v noční době na venkově.
- Silnější proudění vzduchu pro rychlé dosažení požadované teploty.
Tepelný akumulátor Heatcharge od společnosti Panasonic má kapacitu pro uchování tepla ve venkovní jednotce, díky čemuž je možné rychle spustit vytápění domu ihned po zapnutí tepelného čerpadla. Zajišťují také maximální pohodlí a teplo v domě i během odmrazování, protože akumulátor také shromažďuje teplo, aby zabránil ochlazení vzduchu během odmrazování.
Výkonné a spolehlivé vytápění i při nízkých teplotách
Pokud je klimatizace v provozu, kompresor, který je zdrojem výkonu jednotky, produkuje teplo. Až dosud bylo toto teplo odváděno bez užitku do ovzduší. Panasonic se zaměřil na toto odpadní teplo! Heatcharge je unikátní a inovativní technologie společnosti Panasonic, která toto odpadní teplo uchovává v kompresoru a účinně jej využívá jako energii pro vytápění. Díky tomu si můžete užít novou úroveň topného výkonu a účinnosti klimatizace.
Konstantní vytápění
Využití uchovaného tepla poskytuje stabilní vytápění s menším kolísáním teplot. I když se vytápění vypne během odmrazování, uchované teplo nadále ohřívá místnost. Tím se odstraňuje snížení komfortu v důsledku poklesu teplot při dočasném přerušení vytápění z důvodu odmrazování a zajišťuje stabilní výkon tepelného čerpadla.
Nanoe™ X
Zbavuje vzduch silných a nepříjemných zápachů, které vás obtěžují. Zabraňuje růstu určitých alergenů, bakterií a virů ve vašem domově, který je pak čistší pro vaše děti. Pomáhá udržovat vlhkost pokožky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace Single Split s montáží |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 2,5kW |
| Výkon v režimu topení: | 3,6kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A+++ / A+++ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 18 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 49 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 51 - 65 m3 |
| WiFi: | Volitelně |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 798mm (š) 295mm (v) 375mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
| SCOP: | 6,2 |
| SEER: | 10,5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Respektovaná japonská tradice a důraz na zdraví
Panasonic je jednou z vůbec nejrespektovanějších japonských značek v oblasti moderních technologií a klimatizace této značky patří dlouhodobě mezi ty absolutně nejvyhledávanější na trhu. Důvod tohoto úspěchu je zcela jednoduchý a pochopitelný. Panasonic nabízí naprosto unikátní spojení vysoké výrobní kvality, velmi pokročilých chytrých funkcí, spolehlivého dlouholetého provozu a obrovského důrazu na zdravé vnitřní prostředí. Zákazníci si klimatizace Panasonic s oblibou vybírají vždy tehdy, když chtějí maximálně osvědčenou značku s dlouhou tradicí a prokazatelnou kvalitou.
Dokonale čistý vzduch a vysoká úspora energií
Zcela zásadní předností klimatizací Panasonic je jejich unikátní zaměření na kvalitu dýchaného vzduchu v interiéru. Značka je celosvětově proslulá svými patentovanými technologiemi pro čištění a úpravu vzduchu, díky kterým mohou vnitřní jednotky aktivně pomáhat snižovat množství poletujícího prachu, nebezpečných alergenů a dalších nežádoucích mikroskopických částic v místnosti. To představuje obrovské plus pro všechny domácnosti s malými dětmi nebo alergiky. Vedle toho Panasonic nabízí také neuvěřitelně tichý provoz, špičkovou energetickou účinnost a velmi spolehlivé vytápění i během opravdu chladných zimních měsíců.
Spolehlivost a kompletní služby od návrhu po montáž
Klimatizace Panasonic působí po všech stránkách technicky velmi vyspěle a přitom zůstávají naprosto přirozené a jednoduché v běžném každodenním používání. Ovládání je vždy velmi pohodlné, nabízené funkce dávají skutečný smysl a samotné jednotky jsou precizně navržené s ohledem na maximální možnou životnost. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Panasonic pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí stoprocentní značkovou kvalitu a zdravý vzduch v domácnosti. Samozřejmou součástí nabídky eshopu je i vysoce odborné poradenství, pomoc s výběrem ideálního výkonu, profesionální montáž a spolehlivý autorizovaný servis po celé České republice.
