Klimatizace Panasonic TZ 1+1 6kW R32
Kód: KIT-TZ60-ZKESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Modely TZ s invertorem jsou výkonné a efektivní
- Vestavěný adaptér Wi-Fi pro okamžité připojení prostřednictvím aplikace Panasonic Comfort Cloud
- Technologie nanoeX Mark 1 s výhodami hydroxylových radikálů dokáže potlačit škodliviny, viry a bakterie, čímž čistí vzduch a odstraňuje pachy
- Aerowings slouží ke kontrole směru proudění vzduchu.
- Vysoká úspora energie
- Kabelové dálkové ovládání (volitelné)
Aerowings
Nová funkce Panasonic Aerowings využívá dvě nezávislé klapky, které usměrňují tok vzduchu tak, aby vás ochladily v co možná nejkratším čase. Napomáhají také s rovnoměrnou distribucí vzduchu v místnosti.
Výborná kontrola proudu vzduchu. Nepřímý proud vzduchu po dosažení nastavené teploty.
Funkce Aerowings využívá dvě nezávislé klapky, které vám dávají větší kontrolu nad směrem proudu vzduchu. Bez Aerowings se směr proudu vzduchu nikdy nemění. Když na vás bude neustále foukat studený vzduch, brzy vám začne být velká zima.
Nekončící komfort díky sprchovému chlazení
Po dosažení nastavené teploty klapky Aerowings směrují vzduch směrem ke stropu, a vytváří tak efekt sprchového chlazení. Snímač lidské aktivity poté zjistí úroveň aktivity a upraví teplotu tak, abyste se cítili pohodlně.
Přínosy přírody pro tělesnou a duševní pohodu jsou dobře známy, ale znáte sílu hydroxylových radikálů?
Hydroxylové radikály (známé též jako OH radikály), které jsou hojně zastoupené v přírodě, dokážou zabránit množení škodlivin, virů a bakterií, čímž čistí vzduch a redukují zápach. Technologie nanoe™ X dokáže přenést tyto mimořádné výhody do interiéru, aby se tvrdé povrchy, bytový textil i celý interiér proměnily v čistší a příjemnější místo k pobytu – ať už v domácnosti, v zaměstnání, nebo při návštěvě hotelů, obchodů, restaurací atd.
Přirozený proces
Hydroxylové radikály jsou nestabilní molekuly vyhledávající reakci s jinými prvky, jako je například vodík, kterých se zachytí. Díky této reakci mají hydroxylové radikály možnost potlačit množení škodlivin, jako jsou bakterie, viry, plísně a pachy, rozkládat je a neutralizovat jejich nepříjemné účinky. Tento přirozený proces významně zlepšuje vnitřní prostředí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE SINGLE SPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 6kW |
| Výkon v režimu topení: | 7kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A++ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 34 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 49 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 111 - 140 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 619mm (š) 824mm (v) 299mm |
| Rozměry vnitřní jednotky: | 295 × 1 040 × 244 |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Respektovaná japonská tradice a důraz na zdraví
Panasonic je jednou z vůbec nejrespektovanějších japonských značek v oblasti moderních technologií a klimatizace této značky patří dlouhodobě mezi ty absolutně nejvyhledávanější na trhu. Důvod tohoto úspěchu je zcela jednoduchý a pochopitelný. Panasonic nabízí naprosto unikátní spojení vysoké výrobní kvality, velmi pokročilých chytrých funkcí, spolehlivého dlouholetého provozu a obrovského důrazu na zdravé vnitřní prostředí. Zákazníci si klimatizace Panasonic s oblibou vybírají vždy tehdy, když chtějí maximálně osvědčenou značku s dlouhou tradicí a prokazatelnou kvalitou.
Dokonale čistý vzduch a vysoká úspora energií
Zcela zásadní předností klimatizací Panasonic je jejich unikátní zaměření na kvalitu dýchaného vzduchu v interiéru. Značka je celosvětově proslulá svými patentovanými technologiemi pro čištění a úpravu vzduchu, díky kterým mohou vnitřní jednotky aktivně pomáhat snižovat množství poletujícího prachu, nebezpečných alergenů a dalších nežádoucích mikroskopických částic v místnosti. To představuje obrovské plus pro všechny domácnosti s malými dětmi nebo alergiky. Vedle toho Panasonic nabízí také neuvěřitelně tichý provoz, špičkovou energetickou účinnost a velmi spolehlivé vytápění i během opravdu chladných zimních měsíců.
Spolehlivost a kompletní služby od návrhu po montáž
Klimatizace Panasonic působí po všech stránkách technicky velmi vyspěle a přitom zůstávají naprosto přirozené a jednoduché v běžném každodenním používání. Ovládání je vždy velmi pohodlné, nabízené funkce dávají skutečný smysl a samotné jednotky jsou precizně navržené s ohledem na maximální možnou životnost. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Panasonic pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí stoprocentní značkovou kvalitu a zdravý vzduch v domácnosti. Samozřejmou součástí nabídky eshopu je i vysoce odborné poradenství, pomoc s výběrem ideálního výkonu, profesionální montáž a spolehlivý autorizovaný servis po celé České republice.
