Klimatizace Panasonic Etherea Z white 1+1 7,1kW R32
Kód: KIT-Z71-ZKESouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Vestavěná WLAN Panasonic Comfort Cloud pro ovládaní přes internet
- Chladivo R32 je šetrnější k životnímu prostředí než chladivo R410A
- Systém čištění vzduchu nanoe™ X je účinný proti 99 % určitých polétavých a přilnavých plísní, virů, bakterií a pylových alergenů
- Aerowings slouží ke kontrole směru proudění vzduchu
- Jemné suché chlazení: prevence rychlého snížení vlhkosti v místnosti
- Silnější proud vzduchu pro rychlé dosažení požadované teploty
- Kabelové dálkové ovládání (volitelné)
Vysoký výkon s úsporami energie
Klimatizace Panasonic s invertory jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly výjimečné úspory energie a výkony. Po spuštění klimatizace je nutné dodávat vyšší příkon k dosažení nastavené teploty. Po dosažení nastavené teploty je k jejímu udržení potřeba menšího výkonu. Klimatizace Panasonic s invertorem upravuje otáčky kompresoru. Díky tomu lze udržování nastavené teploty velmi přesně řídit.
Nanoe™ X
Zbavuje vzduch silných a nepříjemných zápachů, které vás obtěžují. Zabraňuje růstu určitých alergenů, bakterií a virů ve vašem domově, který je pak čistší pro vaše děti. Pomáhá udržovat vlhkost pokožky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE SINGLE SPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 7,1kW |
| Výkon v režimu topení: | 8,6kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 30 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 52 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 141 - 200 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry venkovní jednotky: | (d) 875mm (š) 695mm (v) 320mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Respektovaná japonská tradice a důraz na zdraví
Panasonic je jednou z vůbec nejrespektovanějších japonských značek v oblasti moderních technologií a klimatizace této značky patří dlouhodobě mezi ty absolutně nejvyhledávanější na trhu. Důvod tohoto úspěchu je zcela jednoduchý a pochopitelný. Panasonic nabízí naprosto unikátní spojení vysoké výrobní kvality, velmi pokročilých chytrých funkcí, spolehlivého dlouholetého provozu a obrovského důrazu na zdravé vnitřní prostředí. Zákazníci si klimatizace Panasonic s oblibou vybírají vždy tehdy, když chtějí maximálně osvědčenou značku s dlouhou tradicí a prokazatelnou kvalitou.
Dokonale čistý vzduch a vysoká úspora energií
Zcela zásadní předností klimatizací Panasonic je jejich unikátní zaměření na kvalitu dýchaného vzduchu v interiéru. Značka je celosvětově proslulá svými patentovanými technologiemi pro čištění a úpravu vzduchu, díky kterým mohou vnitřní jednotky aktivně pomáhat snižovat množství poletujícího prachu, nebezpečných alergenů a dalších nežádoucích mikroskopických částic v místnosti. To představuje obrovské plus pro všechny domácnosti s malými dětmi nebo alergiky. Vedle toho Panasonic nabízí také neuvěřitelně tichý provoz, špičkovou energetickou účinnost a velmi spolehlivé vytápění i během opravdu chladných zimních měsíců.
Spolehlivost a kompletní služby od návrhu po montáž
Klimatizace Panasonic působí po všech stránkách technicky velmi vyspěle a přitom zůstávají naprosto přirozené a jednoduché v běžném každodenním používání. Ovládání je vždy velmi pohodlné, nabízené funkce dávají skutečný smysl a samotné jednotky jsou precizně navržené s ohledem na maximální možnou životnost. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Panasonic pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí stoprocentní značkovou kvalitu a zdravý vzduch v domácnosti. Samozřejmou součástí nabídky eshopu je i vysoce odborné poradenství, pomoc s výběrem ideálního výkonu, profesionální montáž a spolehlivý autorizovaný servis po celé České republice.
