Klimatizace Mitsubishi Standard white 4,2kW Multi-split R32
Kód: MSZ-AY42VGKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Kompaktní nástěnné jednotky MSZ-AY jsou vhodné i do místností s omezeným prostorem pro instalaci. Jednotky jsou vysoké pouze 245 mm. Mají také dvojitou výfukovou lamelu pro lepší distribuci vzduchu a vestavěný Wi-Fi adaptér pro ovládání přes mobilní telefon.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vnitřní klimatizační jednotky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A++ |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 21 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 91 - 110 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry: | (d) 798mm (š) 245mm (v) 299mm |
| Barevné provedení: | bílá |
| Výkon vnitřní jednotky sam.: | 4,2kW |
| Topný výkon jednotky: | 5,4kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Absolutní špička a nekompromisní japonská preciznost
Mitsubishi Electric patří naprosto oprávněně mezi absolutní světovou špičku v oblasti výroby klimatizací a mezi zákazníky i technickými odborníky má zcela výjimečné a neotřesitelné postavení. Tato legendární japonská značka je celosvětově známá svou dokonalou technickou precizností, neuvěřitelnou spolehlivostí, extrémně dlouhou životností a mimořádně vysokým komfortem při každodenním používání. Klimatizace Mitsubishi Electric si vybírají především ti nejnáročnější zákazníci, kteří chtějí naprosto prémiové řešení bez jakýchkoliv kompromisů a očekávají naprostou dokonalost.
Extrémně tichý provoz a mimořádná energetická účinnost
Obrovskou a nepopiratelnou předností klimatizací Mitsubishi Electric je jejich mimořádně tichý a kultivovaný chod doplněný o absolutně špičkovou energetickou účinnost. Tyto prémiové jednotky jsou inženýry navržené tak, aby svého majitele co nejméně rušily a zároveň s chirurgickou přesností udržovaly požadovanou teplotu v místnosti. To nejvíce oceníte zejména v luxusních ložnicích, dětských pokojích nebo velmi reprezentativních firemních interiérech, kde je důležitý nejen hrubý výkon, ale i naprosto dokonalý celkový dojem. Mitsubishi Electric zároveň nabízí úžasně pokročilé funkce pro filtraci vzduchu.
Prémiová volba s garancí odborné instalace a servisu
Značka má neskutečně dlouhou technickou tradici a její jméno je v oboru klimatizační techniky jasně spojováno s tou vůbec nejvyšší možnou kvalitou, na kterou se lze vždy stoprocentně spolehnout. Klimatizace Mitsubishi Electric působí už na první pohled nesmírně elegantně, vysoce profesionálně a jsou vhodné pro tu nejnáročnější klientelu. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace Mitsubishi Electric jako zlatý hřeb nabídky prémiových značek. Eshop všem svým zákazníkům zajišťuje vysoce odborné poradenství, precizní návrh celého řešení, perfektní profesionální montáž a garanci rychlého servisu po celé České republice.
