Klimatizace LG Standard Plus 3,5 kW R32 včetně montáže
Kód: PZ12EY/1Související produkty
Detailní popis produktu
- nízká hlučnost
- rychlé chlazení
- rychlé topení
- automatické čištění
- LG MV v mobilu
- vestavěná WiFi
- ovládaní hlasem
- Goldfin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klimatizace Single Split s montáží |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 3,5kW |
| Výkon v režimu topení: | 3,7kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 19 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 48 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 61 - 90 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 837mm (š) 308mm (v) 189mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | bílá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Spojení inovativních technologií a špičkového designu
LG je globální značka, kterou zákazníci důvěrně znají z oblasti prémiové elektroniky a domácích spotřebičů, ale v segmentu klimatizací má tato korejská společnost rovněž velmi silné a dominantní postavení. Klimatizace LG jsou po celém světě oblíbené především pro svůj nádherný moderní vzhled, mimořádně chytré funkce, maximální důraz na komfort uživatele a neustálý technologický pokrok. Značka si získala absolutní důvěru zákazníků tím, že dokáže dokonale spojit praktické každodenní využití s vysoce atraktivním designem a přinést do domácnosti techniku budoucnosti.
Chytrá domácnost a maximální uživatelský komfort
Obrovskou předností všech klimatizací LG je jejich dokonalá uživatelská přívětivost a zaměření na detaily. Jednotky bývají z výroby vybavené WiFi ovládáním pro snadné propojení s chytrou domácností, ultra tichým nočním režimem, inteligentním rozdělením proudění chladného vzduchu a pokročilými filtry pro vytvoření mnohem čistšího prostředí v interiéru. LG se primárně zaměřuje na to, aby klimatizace nejen perfektně chladila nebo topila, ale aby zásadním způsobem zvyšovala celkový komfort vašeho bydlení. Uživatelé nejvíce oceňují bleskovou reakci na změnu teploty, velmi úsporný provoz a přehledné ovládání přes intuitivní aplikaci.
Reprezentativní vzhled a profesionální instalace
Zcela typickým poznávacím znakem klimatizací LG je jejich nezaměnitelný a prémiový design. Značka velmi dlouhodobě pracuje s ladnými čistými liniemi a vysoce elegantním provedením vnitřních jednotek, takže jejich klimatizace vždy působí velmi reprezentativně. To ocení zejména majitelé moderních bytů, luxusních kanceláří nebo designově řešených rodinných domů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace LG přesně pro ty zákazníky, kteří hledají dokonalé spojení značkové kvality a luxusního designu. Eshop nabízí nejen tyto skvělé produkty, ale také odbornou pomoc s výběrem, kompletní návrh řešení, precizní montáž a následný servis po celé České republice.
