Klimatizace LG Standard 2,1kW Multi-split R32
Kód: MS07ET.NSASouvisející produkty
Detailní popis produktu
- vestavěná wifi
- nízkká hlučnost
- rychlé chlazení
- rychlé topení
- automatické čištění
- detekce úniku chladiva
- LG MV v mobilu
- ovládaní hlasem
- Goldfin
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vnitřní klimatizační jednotky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 22 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 36 - 50 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 754mm (š) 189mm (v) 308mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 2,1kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 2,3kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Spojení inovativních technologií a špičkového designu
LG je globální značka, kterou zákazníci důvěrně znají z oblasti prémiové elektroniky a domácích spotřebičů, ale v segmentu klimatizací má tato korejská společnost rovněž velmi silné a dominantní postavení. Klimatizace LG jsou po celém světě oblíbené především pro svůj nádherný moderní vzhled, mimořádně chytré funkce, maximální důraz na komfort uživatele a neustálý technologický pokrok. Značka si získala absolutní důvěru zákazníků tím, že dokáže dokonale spojit praktické každodenní využití s vysoce atraktivním designem a přinést do domácnosti techniku budoucnosti.
Chytrá domácnost a maximální uživatelský komfort
Obrovskou předností všech klimatizací LG je jejich dokonalá uživatelská přívětivost a zaměření na detaily. Jednotky bývají z výroby vybavené WiFi ovládáním pro snadné propojení s chytrou domácností, ultra tichým nočním režimem, inteligentním rozdělením proudění chladného vzduchu a pokročilými filtry pro vytvoření mnohem čistšího prostředí v interiéru. LG se primárně zaměřuje na to, aby klimatizace nejen perfektně chladila nebo topila, ale aby zásadním způsobem zvyšovala celkový komfort vašeho bydlení. Uživatelé nejvíce oceňují bleskovou reakci na změnu teploty, velmi úsporný provoz a přehledné ovládání přes intuitivní aplikaci.
Reprezentativní vzhled a profesionální instalace
Zcela typickým poznávacím znakem klimatizací LG je jejich nezaměnitelný a prémiový design. Značka velmi dlouhodobě pracuje s ladnými čistými liniemi a vysoce elegantním provedením vnitřních jednotek, takže jejich klimatizace vždy působí velmi reprezentativně. To ocení zejména majitelé moderních bytů, luxusních kanceláří nebo designově řešených rodinných domů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete klimatizace LG přesně pro ty zákazníky, kteří hledají dokonalé spojení značkové kvality a luxusního designu. Eshop nabízí nejen tyto skvělé produkty, ale také odbornou pomoc s výběrem, kompletní návrh řešení, precizní montáž a následný servis po celé České republice.
