Klimatizace LG Artcool Gallery Premium 2,5kW Multisplit R32
Kód: A09GA2.NSESouvisející produkty
Nová parapetní jednotka s novým systémem pro čištění vzduchu nanoe™ X: výjimečná účinnost A++, pohodlí (supertichá technologie s hlučností pouze 20 dB(A)) a zdravý vzduch v...
Velmi nízká spotřeba energie, díky úspornéinvertorové technologii, která plynule řídívýkon kompresoru Instalace na stěnu nebo pod okno Dva výdechy pro maximální komfort...
Nástěnná jednotka Toshiba Shorai Edge black (vnitřní a venkovní) vnitřní jednotka o výkonu 2kw a venkovní jednotka (RAS-B07G3KVSGB-E/RAS-07J2AVSG-E1).
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka Artcool Mirror o výkonu 6,6kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od firmy Toshiba. Vnitřní jednotka ( RAS-B10 S4KVPG-E ) o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka ( RAS-10 S4AVPG-E ).
Nástěnná klimatizace od firmy Toshiba vnitřní jednotka Seiya Classic RAS-B18B2KVG-E o výkonu 5kW a venkovní jednotka RAS-18B2AVG-E.
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka Deluxe o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka.
Nová parapetní jednotka s novým systémem pro čištění vzduchu nanoe™ X: výjimečná účinnost A++, pohodlí (supertichá technologie s hlučností pouze 20 dB(A)) a zdravý vzduch v...
Detailní popis produktu
- rychlé chlazení a topní
- gold fin
- hlasová kontrola
- komfortní regulace vlhkosti
- nízká hlučnost
- čerpadlo s dvojítým invertorem
- automatické čištění
- ionizér++
- vestavěná WiFi
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE MULTISPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 20 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 51 - 65 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 652mm (š) 652mm (v) 158mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 2,5kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 3,3kW |
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-3Z68TBE2) o výkonu 6,8kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky Ethera Graphiteo výkonu 2kW +...
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( CU-5Z90TBE ) o výkonu 9kW a 5 vnitřní klimatizační jednotky Ethera White o výkonu 2kW + 2kW...
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( CU-3Z68TBE2 ) o výkonu 6,8kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky Ethera White o výkonu 2kW +...
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-4Z68TBE) o výkonu 6,8kW a 4 vnitřní klimatizační jednotky Ethera Silver o výkonu 2kW + 2kW...
Multisplitová klimatizace od firmy LG. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( MU2R17.U13 ) o výkonu 4,7kW a 2 vnitřní multisplit jednotky o výkonu 2,5kW + 3,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Mitsubishi. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( MXZ-3F54 VF4 ) o výkonu 5,4kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Standard White o...
Multisplitová klimatizace od firmy LG. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( MU2R17.U13 ) o výkonu 4,7kW a 2 vnitřní multisplit jednotky o výkonu 2,5kW + 3,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Samsung Klimatizace obsahuje vnější jednotku (AJ100TXJ5KG/EU) o výkonu 10kW a 4 vnitřní klimatizační jednotky Parapetní AJ026TNJDKG/EU o...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
