Klimatizace LG Artcool Gallery Premium 3,5kW Multisplit R32
Kód: A12GA2.NSESouvisející produkty
Nástěnná klimatizace od firmy Vivax. Vnitřní jednotka H+ white o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka. PŘI ZAKOUPENÍ 2 A VÍCE VIVAX SINGLESPLIT SESTAV 1+1 NA JEDNU ADRESU,...
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka AI AIR Mirror o výkonu 5kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka Deluxe o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka.
Nástěnná jednotka Toshiba Shorai Edge black (vnitřní a venkovní) vnitřní jednotka o výkonu 2kw a venkovní jednotka (RAS-B07G3KVSGB-E/RAS-07J2AVSG-E1).
Nástěnná klimatizace od firmy LG vnitřní jednotka AI Air Deluxe o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka.
Nástěnná jednotka Toshiba Shorai Edge white (vnitřní a venkovní) vnitřní jednotka o výkonu 6,1kw a venkovní jednotka (RAS-B22G3KVSG-E/RAS-22J2AVSG-E1).
Nástěnná klimatizace od firmy Vivax vnitřní jednotka ACP-12CH35AERI GOLD o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka. PŘI ZAKOUPENÍ 2 A VÍCE VIVAX SINGLESPLIT SESTAV 1+1 NA JEDNU...
Velmi nízká spotřeba energie, díky úspornéinvertorové technologii, která plynule řídívýkon kompresoru Instalace na stěnu nebo pod okno Dva výdechy pro maximální komfort...
Detailní popis produktu
- rychlé chlazení a topní
- gold fin
- hlasová kontrola
- komfortní regulace vlhkosti
- nízká hlučnost
- čerpadlo s dvojítým invertorem
- automatické čištění
- ionizér++
- vestavěná WiFi
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE MULTISPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 20 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 61 - 90 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 652mm (š) 652mm (v) 158mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 3,5kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 4kW |
Multisplitová klimatizace od značky Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ040TXJ2KG/EU ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní jednotky Samsung Elite S2 o výkonu 2kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od značky Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ050TXJ2KG/EU ) o výkonu 5kW a 2 vnitřní jednotky Samsung Wind Free Comfort S2 o...
Multisplitová klimatizace od značky Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ040TXJ2KG/EU ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní jednotky Samsung Avant S2 o výkonu 2,5kW...
Multisplitová parapetní klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-4M27 G3AVG-E ) o výkonu 8kW a 4 vnitřní klimatizační jednotky Suzumi o výkonu...
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-2Z41TBE) o výkonu 4,1kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Ethera White o výkonu 2,5kW +...
Multisplitová kanálová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-2Z35TBE) o výkonu 3,5kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Kanálové UD3 o výkonu...
Multisplitová klimatizace od firmy Vivax. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( ACP-18COFM50AERIs ) o výkonu 5,3kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Silver o výkonu 2,7kW...
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-2Z41TBE) o výkonu 4,1kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky TZ o výkonu 2,5kW + 2,5kW.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
