Klimatizace Gree Pular 4,6kW Multi-split R32
Kód: GWH18AGD-K6DNA1D/ISouvisející produkty
Nástěnná klimatizace od firmy Toshiba. Vnitřní jednotka ( RAS-B10 S4KVPG-E ) o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka ( RAS-10 S4AVPG-E ).
Nástěnná klimatizace od firmy LG. vnitřní jednotka Artcool Gallery Special o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka Deluxe o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka.
Kanálová klimatizace od firmy Panasonic vnitřní jednotka o výkonu 5,1kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od firmy LG vnitřní jednotka AI Air Deluxe o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od značky Samsung. Vnitřní jednotka Cebu S2 ( AR50F24C1AHNEU ) o výkonu 6,5kW a venkovní jednotka ( AR50F24C1AHXEU ).
Nástěnná klimatizace od značky Samsung. Vnitřní jednotka Cebu S2 ( AR50F09C1AHNEU) o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka ( AR50F09C1AHXEU ).
Nástěnná klimatizace od firmy Toshiba vnitřní jednotka Seiya Classic RAS-B18B2KVG-E o výkonu 5kW a venkovní jednotka RAS-18B2AVG-E.
Detailní popis produktu
- WiFi modul
- Cold Plasma generátor
- 7 stupňů rychlosti ventilátoru
- Pohyb lamel vodorovně i svisle
- Funkce temperování na 8 °C
- Pohodlná regulace teploty s funkcí „I FEEL“
- Autorestart
- Snadné čištění lamel vnitřní jednotky
- Bílý design vnitřní jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE MULTISPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 29 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 91 - 110 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vniítřní jednotky: | (d) 982mm (š) 221mm (v) 311mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 4,6kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 5,2kW |
Multisplitová klimatizace od firmy Gree. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (GWHD24NK6OO) o výkonu 7,1kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky Kazetové o výkonu 3,5kW + 3,5kW +...
Multisplitová klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-2M18G3AVG-E ) o výkonu 5,2kW a 2 vnitřní jednotky Daiseikai 10 white o výkonu 2,5kW +...
Multisplitová klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-2M14 G3AVG-E-E ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Haori o výkonu 2,5kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od značky Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ040TXJ2KG/EU ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní jednotky Samsung Cebu S2 o výkonu 2kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od značky Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ080TXJ4KG/EU ) o výkonu 8kW a 2 vnitřní jednotky Samsung Wind Free Comfort S2 o...
Multisplitová parapetní klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-4M27 G3AVG-E ) o výkonu 8kW a 4 vnitřní klimatizační jednotky Suzumi o výkonu...
Parapetní multisplitová klimatizace od firmy Mitsubishi HI. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( SCM45ZS-W ) o výkonu 4,5kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky parapetní ZS...
Multisplitová klimatizace od firmy Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ068TXJ3KG/EU ) o výkonu 6,8kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky 1-Way o výkonu 2,6kW + 2,6kW...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
