Klimatizace Gree Pular 3,2kW Multi-split R32
Kód: K6DNA1A/ISouvisející produkty
Nástěnná klimatizace od firmy Vivax. Vnitřní jednotka H+ silver o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od značky Mitsubishi Heavy Industries vnitřní jednotka ZSX černo bílá ( SRK25ZSX-WFB ) s výkonem 2,5kW a venkovní jednotka ( SRC25ZSX-W ).
Klimatizace Mitsubishi Diamond PEARL WHITE vnitřní jednotka MSZ-LN25VGV o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka MUZ-LN25VGHZ.
Nástěnná klimatizace od značky Samsung. Vnitřní jednotka WindFree Premiere (AR70H09C1AWNEU) o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka (AR70H09C1AWXEU).
Nástěnná klimatizace od firmy Vivax vnitřní jednotka ACP-09CH25AEMI-R32 o výkonu 2,6kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od firmy Hyundai vnitřní jednotka Carbon Grey ( HRP-M18CGI ) o výkonu 5,3kW a venkovní jednotka ( HRP-M18CGO ). VYTÁPĚNÍ AŽ DO -25°C
Nástěnná klimatizace od firmy Sinclair vnitřní jednotka Marvin white SIH-12BIMW o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka SOH12BIM.
Nástěnná klimatizace od značky TCL vnitřní jednotka Elite ( SN12F1SO ) s výkonem 3,4kW a venkovní jednotka ( ST12FO ). PŘI ZAKOUPENÍ 2 A VÍCE TCL SINGLESPLIT SESTAV 1+1 NA...
Detailní popis produktu
- WiFi modul
- Cold Plasma generátor
- 7 stupňů rychlosti ventilátoru
- Pohyb lamel vodorovně i svisle
- Funkce temperování na 8 °C
- Pohodlná regulace teploty s funkcí „I FEEL“
- Autorestart
- Snadné čištění lamel vnitřní jednotky
- Bílý design vnitřní jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE MULTISPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 22 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 61 - 90 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vniítřní jednotky: | (d) 825mm (š) 196mm (v) 293mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 3,2kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 3,4kW |
Multisplitová klimatizace od firmy Daikin. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (4MXM68A) o výkonu 6,8kW a 4 vnitřní klimatizační jednotky Perfera o výkonu 2kW + 2kW + 2kW + 2kW.
Multisplitová klimatizace od značky Beko. Sestava obsahuje 2 vnitřní jednotky Evolutio o výkonu 3,5kW + 3,5kW a venkovní jednotku o výkonu 5,3kW. PŘI ZAKOUPENÍ 2 A VÍCE...
Multisplitová klimatizace od firmy Sinclair. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (MV-E24BI) o výkonu 7,1kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky Ray o výkonu 2,7kW + 2,7kW + 3,2kW.
Multisplitová klimatizace od firmy LG. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( MU4R25U21 ) o výkonu 7kW a 4 vnitřní klimatizační jednotky Standard Plus o výkonu 2,1kW + 2,1kW +...
Parapetní multisplitová klimatizace od firmy Mitsubishi HI. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( SCM60ZS-W ) o výkonu 6kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky parapetní ZS o...
Multisplitová klimatizace od firmy LG. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( MU3R21.U23 ) o výkonu 6,1kW a 3 vnitřní multisplit jednotky o výkonu 2,5kW + 2,5kW + 3,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Gree. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( GWHD18NK6OO ) o výkonu 5,3kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Clivia o výkonu 2,7kW + 3,5kW.
Parapetní multisplitová klimatizace od firmy Mitsubishi HI. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( SCM45ZS-W ) o výkonu 4,5kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky parapetní ZS...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
