Klimatizace Gree Pular 2,7kW Multi-split R32
Kód: GWH09AGBXB-K6DNA1A/ISouvisející produkty
Nástěnná jednotka Toshiba Shorai Edge black (vnitřní a venkovní) vnitřní jednotka o výkonu 5kw a venkovní jednotka (RAS-B18G3KVSGB-E/RAS-18J2AVSG-E1).
Nástěnná klimatizace od firmy Vivax vnitřní jednotka ACP-18CH50AERI- SILVER MIRROR o výkonu 5,3kW a venkovní jednotka. PŘI ZAKOUPENÍ 2 A VÍCE VIVAX SINGLESPLIT SESTAV 1+1...
Nástěnná jednotka Toshiba Shorai Edge black (vnitřní a venkovní) vnitřní jednotka o výkonu 6,1kw a venkovní jednotka (RAS-B22G3KVSGB-E/RAS-22J2AVSG-E1).
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka Standard o výkonu 6,6kW a venkovní jednotka.
Kanálová klimatizace od firmy Vivax vnitřní jednotka ACP-36DT105AERI o výkonu 10,6kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od firmy Toshiba vnitřní jednotka Daiseikai 10 Wood ( RAS-B13 S4KVDG-E ) o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka ( RAS-13 S4AVPG-E ).
Nástěnná klimatizace od firmy Vivax. Vnitřní jednotka H+ gray mirror o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka. PŘI ZAKOUPENÍ 2 A VÍCE VIVAX SINGLESPLIT SESTAV 1+1 NA JEDNU ADRESU,...
Kanálová klimatizace od firmy Vivax vnitřní jednotka ACP-24DT70AERI o výkonu 7kW a venkovní jednotka.
Detailní popis produktu
- WiFi modul
- Cold Plasma generátor
- 7 stupňů rychlosti ventilátoru
- Pohyb lamel vodorovně i svisle
- Funkce temperování na 8 °C
- Pohodlná regulace teploty s funkcí „I FEEL“
- Autorestart
- Snadné čištění lamel vnitřní jednotky
- Bílý design vnitřní jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE MULTISPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 21 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 51 - 65 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vniítřní jednotky: | (d) 779mm (š) 185mm (v) 260mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 2,7kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 2,8kW |
Multisplitová klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-2M14 G3AVG-E-E ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Haori o výkonu 2,5kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-2Z41TBE) o výkonu 4,1kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky TZ o výkonu 2,5kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Vivax. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( ACP-18COFM50AERIs ) o výkonu 5,3kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Silver o výkonu 2,7kW...
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( CU-3Z68TBE2 ) o výkonu 6,8kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky TZ o výkonu 2kW + 2,5kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-2Z41TBE) o výkonu 4,1kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky TZ o výkonu 2kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( CU-5Z90TBE ) o výkonu 9kW a 5 vnitřní klimatizační jednotky Ethera White o výkonu 2kW + 2kW...
Multisplitová klimatizace od firmy LG. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( MU3R21.U23 ) o výkonu 6,1kW a 3 vnitřní multisplit jednotky o výkonu 2,5kW + 2,5kW + 3,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Panasonic. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (CU-3Z52TBE) o výkonu 5,2kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky Ethera Silver o výkonu 2kW + 2kW...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
