Klimatizace Gree Pular 2,2kW Multi-split R32
Kód: GWH07AGA-K6DNA1A/ISouvisející produkty
Nástěnná klimatizace od firmy Vivax. Vnitřní jednotka H+ gray mirror o výkonu 5,3kW a venkovní jednotka. PŘI ZAKOUPENÍ 2 A VÍCE VIVAX SINGLESPLIT SESTAV 1+1 NA JEDNU ADRESU,...
Nástěnná jednotka Toshiba Shorai Edge black (vnitřní a venkovní) vnitřní jednotka o výkonu 6,1kw a venkovní jednotka (RAS-B22G3KVSGB-E/RAS-22J2AVSG-E1).
Jednotka Daiseikai 9 spojuje design s pohodlím a účinností nejvyšší úrovně. Perfektní provozní vlastnosti venkovní i vnitřní jednotky spojené s nadčasovým designem a...
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka Deluxe o výkonu 2,5kW a venkovní jednotka.
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka Deluxe o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka.
Klimatizace Samsung AR35 AR12TXHQASINEU AR35 s výkonem 3,5kW ,kterou neuslyšíte! Hlučnost vnitřní jednotky je pouhých 22dB! Venkovní jednotka AR12TXHQASIXEU s energetickou...
Nástěnná klimatizace od značky LG vnitřní jednotka AI AIR Mirror o výkonu 3,5kW a venkovní jednotka.
Parapetní klimatizace od firmy Vivax vnitřní jednotka ACP-55CF160AERI o výkonu 16kW a venkovní jednotka.
Detailní popis produktu
- WiFi modul
- Cold Plasma generátor
- 7 stupňů rychlosti ventilátoru
- Pohyb lamel vodorovně i svisle
- Funkce temperování na 8 °C
- Pohodlná regulace teploty s funkcí „I FEEL“
- Autorestart
- Snadné čištění lamel vnitřní jednotky
- Bílý design vnitřní jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE MULTISPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Provedení: | Multi-split vnitřní jednotka |
| Hlučnost vnitřní -dB(A): | 21 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 36 - 50 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vniítřní jednotky: | (d) 779mm (š) 185mm (v) 260mm |
| Výkon vnitřní jednotky: | 2,2kW |
| Barevné provedení: | bílá |
| Topný výkon jednotky: | 2,4kW |
Multisplitová klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-5M34 G3AVG-E ) o výkonu 10kW a 5 vnitřní klimatizační jednotky Haori o výkonu 2,5kW +...
Multisplitová klimatizace od značky Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ040TXJ2KG/EU ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní jednotky Samsung Elite S2 o výkonu 2kW + 2,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Vivax. Klimatizace obsahuje vnější jednotku (ACP-27COFM79AERI-R32) o výkonu 7,9kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky Gold o výkonu 2,7kW 2,7kW...
Multisplitová parapetní klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-2M14 G3AVG-E-E ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní klimatizační jednotky Suzumi o výkonu...
Multisplitová klimatizace od firmy Toshiba. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( RAS-3M26 G3AVG-E ) o výkonu 7kW a 3 vnitřní klimatizační jednotky Kazetové RAS-M10 U2MUVG-E o...
Multisplitová klimatizace od firmy LG. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( MU2R17.U13 ) o výkonu 4,7kW a 2 vnitřní multisplit jednotky o výkonu 2,5kW + 3,5kW.
Multisplitová klimatizace od firmy Vivax. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( ACP-36COFM105AERIs ) o výkonu 10,6kW a 4 vnitřní klimatizační jednotky Silver o výkonu 2,7kW...
Multisplitová klimatizace od značky Samsung. Klimatizace obsahuje vnější jednotku ( AJ040TXJ2KG/EU ) o výkonu 4kW a 2 vnitřní jednotky Samsung Cebu S2 o výkonu 2kW + 2,5kW.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
