Klimatizace Gree Fairy II černá 1+1 7kW R32
Kód: GWH24ACE-K6DNA1I/BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
- WiFi modul
- Cold Plasma generátor
- 7 stupňů rychlosti ventilátoru
- Funkce temperování na 8° C
- Pohodlná regulace teploty s funkcí „I FEEL“
- Provozní rozsah chlazení -15–43° C
- Provozní rozsah topení -22–24° C
- Autorestart
- Vyhřívané šasí venkovní jednotky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | KLIMATIZACE SINGLE SPLIT |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výkon v režimu chlazení: | 7kW |
| Výkon v režimu topení: | 7,4kW |
| Provedení: | Single-split |
| Účinnost (Chlazení / Topení): | A++ / A+ |
| Hlučnost vnitřní jednotky - dB(A): | 33 |
| Hlučnost venkovní jednotky - dB(A): | 57 |
| Umístění klimatizace: | Nástěnná |
| Místnost: | 141 - 200 m3 |
| WiFi: | ANO |
| Rozměry vnitřní jednotky: | (d) 1122mm (š) 247mm (v) 329mm |
| Sestava: | 1+1 |
| Barevné provedení: | černá |
| Temperování: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Světový gigant s výborným poměrem ceny a výkonu
Gree patří mezi vůbec největší globální výrobce klimatizací na světě a ve svém technologickém oboru je tato značka naprosto dominantním hráčem. Zákazníci si inovativní klimatizace Gree vybírají hlavně pro jejich mimořádně moderní technologie, vysoce spolehlivý výkon, velmi příznivou pořizovací cenu a opravdu bohatý výběr nejrůznějších modelů pro nejrůznější typy domácností i komerčních prostor. Značka Gree si na trhu velmi rychle vybudovala skvělou pověst výrobce, který dokáže nabídnout technicky mimořádně vyspělé řešení za velmi rozumné peníze, což je hlavní klíč k její obrovské popularitě.
Bohatá výbava a úsporné technologie pro každý prostor
Moderní klimatizace Gree dokážou zaujmout každého uživatele především svou obrovskou funkčností a nečekaně bohatou základní výbavou. V široké nabídce velmi snadno najdete modely s extra tichým nočním provozem, pokročilou úspornou inverterovou technologií, velmi silnou funkcí vytápění, rychlým odvlhčováním a spolehlivým chytrým WiFi ovládáním. Zákazníci velmi oceňují, že Gree umí vždy nabídnout velmi slušnou technickou úroveň i tam, kde je rodinný nebo firemní rozpočet o něco omezenější. Přitom se ale nikdy nejedná o nějaké nekvalitní kompromisní řešení, protože zpracování vnitřních i venkovních jednotek je na špičkové úrovni.
Univerzálnost a profesionální péče od odborníků
Jednou z nejhlavnějších výhod všech klimatizací Gree je jejich obrovská prostorová univerzálnost. Jsou naprosto ideální do panelákových bytů, velkých rodinných domů i prosklených kanceláří. Značka se navíc velmi silně zaměřuje také na moderní a čistý vzhled svých vnitřních jednotek, takže nainstalovaná klimatizace nikdy nepůsobí rušivě a velmi dobře zapadne do běžných i moderních designových interiérů. Na www.shop-klimatizace.cz najdete nejoblíbenější klimatizace Gree s garancí odborného poradenství. Zkušení pracovníci eshopu vám přesně vypočítají potřebný výkon a následně zajistí bezchybnou montáž a pravidelný servis po celé České republice.
